Резинка для фітнесу 55-137кг HS-L101RR Сірий
Переглянути відгуки
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Резинка для фітнесу Hop-Sport 55-137кг HS-L101RR сіра
youtube video 2 Резинка для фітнесу Hop-Sport 55-137кг HS-L101RR сіра
Опис
Характеристики
Відгуків (10)
Характеристики:
Характеристики:
  • Модель: HS-L101RR
  • Колір сірий
  • Матеріал: латекс
  • Довжина: 2080 мм
  • Ширина: 101 мм
  • Товщина: 4,5 мм