Тренажери для схуднення

Категорія Вібраційні платформи
Вібраційні платформи
Категорія Бігові доріжки
Бігові доріжки
Категорія Орбітреки
Орбітреки
Категорія Велотренажери
Велотренажери
Категорія Гребні тренажери
Гребні тренажери
Категорія Горизонтальні велотренажери
Горизонтальні велотренажери
Категорія Степпери
Степпери
Категорія Фітнес м'ячі
Фітнес м'ячі
Категорія Спортивні килимки та мати
Спортивні килимки та мати
Категорія Степ та балансувальні платформи
Степ та балансувальні платформи
Категорія Хулахупи
Хулахупи
Категорія Аксесуари для спорту і фітнесу
Аксесуари для спорту і фітнесу

До питання схуднення кожен підходить індивідуально. Хтось вибирає метод виснажливих дієт, комусь більше подобається відвідувати спортзал або здійснювати щоденні пробіжки. А є й ті, хто шукає "чарівну таблетку", щоб схуднути, не докладаючи ніяких зусиль.

Але не потрібно "відкривати Америку", щоб зрозуміти - ефективним схуднення буде тільки при комплексному підході. Головний принцип - витрачати більше енергії, ніж споживати. А вже як це організувати кожен вирішує сам.

Домашні тренажери для схуднення стають все більш популярними. Це зручно, тому що можна самостійно планувати час тренування і не залежати ні від розкладу тренера, ні від погоди на вулиці. Крім того, маючи під боком тренажер, у вас більше не буде приводу відкладати тренування!

Які ж тренажери для схуднення вдома варто розглядати в першу чергу?

Бігові доріжки - відмінний варіант для любителів кардіо навантажень. Плюс бігової доріжки в тому, що можна самостійно регулювати ступінь навантаження: від ходьби до бігу з ухилом, що імітує підйом в гору. Перш ніж купити бігову доріжку для схуднення, рекомендуємо проконсультуватися з лікарем з приводу протипоказань. При наявності захворювань, необхідно індивідуально підбирати режим тренування. При цьому, навіть звичайна ходьба на біговій доріжці дозволяє спалювати близько 200-300 ккал на годину. А при інтенсивному бігу можна домогтися показників 600-800 ккал на годину.

Орбітреки - не менш ефективний тренажер, що дозволяє витратити близько 500-600 ккал на годину при високому рівні навантаження. На орбітреку, як і на доріжці, найбільше тренуються м'язи ніг, стегон і сідниць. Але орбітрек дозволяє до того ж задіяти м'язи рук і спини. Крім того, заняття на орбітреку більш лояльні до суглобів, ніж бігова доріжка.

Велотренажер - один з найбільш купованих видів домашнього тренажера для схуднення. Це пов'язано в першу чергу, з його досить високою ефективністю, нижчою ціною в порівнянні з орбітреком або біговою доріжкою, а також з більш компактними розмірами. До того ж існують варіанти складних велотренажерів, які займають зовсім мало місця. При заняттях на велотренажері можна успішно витрачати в середньому 300-400 ккал на годину. При регулярних заняттях це дає досить непоганий результат для схуднення. Одним з мінусів велотренажера можна назвати сидяче положення під час тренування. Людям з проблемами хребта і спини рекомендуємо вибирати горизонтальні велотренажери.

Гребні тренажери далеко не так популярні, як перераховані вище види спортивного обладнання. І дуже даремно! Заняття на гребному тренажері задіють набагато більше груп м'язів, ніж при бігу або їзді на велосипеді. Більше м'язів працює - більше калорій згоряє! У плані ефективності гребний тренажер легко позмагається навіть з біговою доріжкою. За годину тренування можна втратити 800-900 ккал. Єдиний ризик - заняття на гребному тренажері можуть бути занадто важкими для новачків, і необхідно дотримуватися правильної техніки виконання, щоб уникнути травм.

Степпери і віброплатформи - велику кількість калорій з їх допомогою витратити не вдасться, але регулярні тренування в будь-якому випадку принесуть свої плоди. Степпер або віброплатформа підходить людям з недостатньою фізичною підготовкою, літнім людям, які не можуть займатися в інтенсивному режимі. Крім того, такі тренажери коштують недорого і займають зовсім небагато місця.

Для схуднення досить ефективно можна використовувати і фітнес-аксесуари: фітболи, гумки, хулахупи. Вони дають безліч варіантів вправ і дозволяють організувати вдома повноцінне тренування.

Помилково вважати, що достатньо купити тренажер для схуднення, який дає максимальне навантаження і спалює більше калорій. Ефективним буде той тренажер, який підходить саме вам! Не варто купувати бігову доріжку, якщо ви не любите бігати. Або велотренажер при проблемах з колінами.

Тренажери для схуднення повинні підбиратися з урахуванням стану здоров'я, фізичної підготовленості, індивідуальних переваг і результату, якого ви хочете добитися. Тренування повинні приносити не тільки користь, але і задоволення!

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra