Тренажери для преса

Категорія Турніки та бруси
Турніки та бруси
Категорія Гребні тренажери
Гребні тренажери
Категорія Тренувальні лавки
Тренувальні лавки
Категорія Хулахупи
Хулахупи
Категорія Шведські стінки та фітнес-станції
Шведські стінки та фітнес-станції
Категорія Спортивні килимки та мати
Спортивні килимки та мати
Категорія Упори для віджимань
Упори для віджимань
Категорія Фітнес гантелі
Фітнес гантелі

"Кубики" на животі - реальність чи недосяжна мрія? Навіть якщо у вас плаский від природи живіт, рельєфності пресу можна домогтися тільки регулярними тренуваннями. Вправи для пресу більшості знайомі ще з уроків фізичного виховання в школі. Качати прес можна легко і в домашніх умовах без використання додаткових пристосувань. Але, якщо ви серйозно вирішили зайнятися своїм животиком, варто задуматися про те, щоб купити тренажер для пресу.

Які спортивні тренажери допоможуть накачати м'язи правильно і ефективно.

Тренувальні лавки - універсальний тренажер для спини і пресу. Базові моделі дозволяють виконувати основні вправи на м'язи живота - підйоми, скручування. Лавки для пресу та спини мають просту конструкцію і не займають багато місця. Лавки для гіперекстензії - ефективний тренажер для м'язів спини і косих м'язів живота. Спеціальна похила лавка для пресу підтримку для спини, щоб зробити заняття максимально безпечними.

Турніки та бруси - традиційно розглядаються як тренажери для рук і торсу. Але турнік надає можливість розвивати і м'язи живота. Велосипед, підіймання прямих або зігнутих ніг, вправа "жабка" і скручування дозволяють пропрацювати практично всі черевні м'язи. На нашому сайті можна замовити турнік для преса найпростішої конструкції, який дозволить проводити повноцінне тренування в домашніх умовах.

Більше можливостей для тренувань доступні зі шведськими стінками і фітнес-станціями. Вони спрямований на розвиток м'язів всього тіла. І, безумовно, може використовуватися як тренажер для преса/живота. Крім того, він підходить людям з різним рівнем підготовки. Ви можете самі вибирати вправи, навантаження, і тренуватися за індивідуальною програмою. А додатковий атрибут - лавка для пресу на шведську стінку - перетворить ваш спортивний куточок в справжній домашній тренажерний зал.

Ще один вид тренажерів, які відмінно розвивають м'язи - гребні тренажери. Цей унікальний спортивний інвентар можна розглядати не тільки як тренажер для пресу та ніг. Він відмінно розвиває м'язи спини, рук, зміцнює серцево-судинну систему і дозволяє проводити повноцінні кардіотренування.

У вас мало місця у квартирі або ви обмежені у фінансах? В цьому випадку можна купити міні тренажер для пресу, який не займе багато місця і ціна на такі тренажери цілком доступна.

Домашній тренажер для пресу - запорука підтягнутої фігури, гарної постави і, звичайно, гарного настрою. У нашому інтернет-магазині ви можете купити тренажер для качання пресу відповідно до ваших уподобань. Вся наша продукція сертифікована і відповідає найвищим вимогам європейських стандартів.

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra