Намети та тенти

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Намети та тенти

Назва

Ціна

Тент-вітрило Jumi Garden сонцезахисний 3,6 х 3,6 х 3,6 м сірий 498 грн
Саморозкладний намет-тент Outtec бірюзовий 828 грн
Саморозкладний намет-тент Outtec сірий 828 грн
Саморозкладний намет-тент Outtec з віконцем бірюзовий 1 048 грн
Саморозкладний намет-тент Outtec з віконцем голубий 1 048 грн
Саморозкладний намет-тент Outtec з блискавкою голубий 1 358 грн
Саморозкладний намет-тент Outtec з віконцем XXL голубий 1 398 грн
Саморозкладний пляжний намет Outtec Sun Shelter 1 788 грн
Більше Менше

Який туристичний намет купити?

Для відпочинку потрібен намет, він служить будинком протягом всієї подорожі. Сучасний туристичний намет являє собою щільний тент, який натягнутий на каркас. Завдяки своїй конструкції намет не боїться вітру, дощу і снігу. У туристичних наметах обладнані віконця, які дозволяють не тільки милуватися пейзажами, а й забезпечують вентиляцію і природну циркуляцію повітря.

Різновиди наметів і аксесуарів до них

Намети для велотуризму. Є ультралегким, забезпечує комфорт під час транспортування. Як для різновиду аматорського туризму, цей варіант підходить, адже в ній немає особливих складнощів. Через особливі стяжки, що дають змогу міцно стиснути й без того невеликий в розмірах намет, питання комфорту та зручності закрите. Характерна модель із тамбуром для зберігання велосипеда.

Намети для високогір'я. Поділяються на штурмові й експедиційні. Вони мають велику витривалість до поганих погодних умов, на відміну від інших підтипів, через своє особливе призначення.

Намети для кемпінгу. Модель сімейного типу, відзначається великими габаритами. Найчастіше пристосована до перебування в ній дітей. Призначена для використання в літній період, для відпочинку біля водойми або просто на природі в гарну погоду. Здебільшого трапляються чотиримісні "номери".

Намети для піших і гірських походів. Будова залежить від площі розміщення й текстури землі місцевості. Як і велотип, відзначається легкістю і простотою в перенесенні.

Універсальні намети. Головна риса - легкість. Не обмежені рамками характерних вилазок, підходять для більшості випадків.

Пляжні намети та тенти. Надійно захищає від нагріву, та УФ-випромінювання, відрізняється невеликою вагою, та використовується для організації відпочинку біля водойм.

Більше Менше