Про наш магазин

Besport - мультибрендовий маркетплейс, який пропонує вам широкий асортимент спортивного обладнання, створеного з найвищою увагою до якості. Тут найкращий вибір спортивних тренажерів та аксесуарів в Україні: фітнес станції, велотренажери, орбітреки, степпери, бігові доріжки, гребні тренажери, товари для йоги, фітнесу та кросфіту, активного відпочинку, туризму та багато іншого дотичного до здорового способу життя.

Наша основна місія - задовольнити потреби навіть найвибагливіших клієнтів.

Ми - ексклюзивні постачальники широкого асортименту товарів від відомих світових брендів: Hop-Sport, York Fitness, Gymtek, Trex Sport, Elitum, Outtec, Queenfit, Di Volio та власного бренду BESPORT.

Наша команда

Besport - це більше, ніж просто магазин, це крута команда з багаторічним досвідом та внеском в спортивну індустрію України.

Ми надаємо гарантію 24 місяці на нашу продукцію та імпортовану продукцію наших ексклюзивних партнерів з Європи та США.

Висока якість послуг, які ми надаємо досягається за рахунок навченого персоналу - фахівців сервісу, які надають гарантійне та післягарантійне обслуговування, а також наявністю всіх запчастин на наших складах.

Наш багаторічний досвід роботи, знання особливостей ринку, та орієнтація на потреби клієнтів це першочергове завдання у нашій роботі. Ми перший магазин в Україні, який на основі досвіду співпраці зі світовими брендами створив свій власний. Ми ретельно контролюємо всі етапи виробництва та дотримуємося всіх міжнародних стандартів якості, що гарантує безпеку під час використання нашого обладнання. Всі наші товари мають офіційну європейську сертифікацію (CE, ROHS), гарантуючи вашу безпеку та задоволення.

ТМ BESPORT є найбільшим виробником спортивного обладнання для дому в Україні. Ми продовжуємо розширювати асортимент продукції, додаючи нові товари та покращуючи якість наявної продукції.

Ми доставляємо наше обладнання безпосередньо з наших виробничих цехів в Україні та Китаї, що дозволяє отримати товар європейської якості за дуже доступною ціною.

Наша мета - допомогти реалізувати Ваші мрії про активний та здоровий спосіб життя.