Силові набори

Категорія Диски та набори
Диски та набори
Категорія Гантелі
Гантелі
Категорія Штанги
Штанги
Категорія Штанги з гантелями
Штанги з гантелями
Категорія Тренувальні лавки
Тренувальні лавки
Категорія Штанги з гантелями та лавками
Штанги з гантелями та лавками

Сучасний ринок спортивного обладнання пропонує широкий асортимент силових тренажерів - як мультифункціональних, так і вузької спрямованості. Якщо останні призначені для роботи з однією групою м'язів, то багатофункціональні силові станції дозволяють проводити тренування на декілька різних зон.

Якісні силові тренажери - обов'язковий елемент будь-якого спортивного залу, а також корисне придбання для фітнес-клубу, яке допоможе зацікавити та розширити клієнтську аудиторію.

Види силового обладнання

Сучасні силові тренажери можна умовно розділити на категорії:

  1. Мультифункціональні станції поєднують відразу декілька силових тренажерів. Таку установку можна використовувати для роботи із м'язами пресу, спини, рук та ніг, грудними м'язами. За допомогою спеціальних налаштувань багатофункціональний силовий тренажер можна адаптувати під різні параметри зросту та ваги користувача, встановити бажаний рівень фізичного навантаження.
  2. Професійні вузькоспеціалізовані тренажери призначені для тренування однієї групи м'язів за допомогою однотипних вправ. Наприклад, існують тренажери для плечового чи грудного жиму, тренування біцепсів, роботи із м'язами ніг тощо.
  3. Силові тренажери із навантаженням у вигляді дисків різної ваги. Такими пристроями користуються і професіонали, і любителі, регулюючи навантаження за допомогою дисків різної ваги.
  4. Силові стійки або лавки. Це додаткові тренувальні пристрої, які наявні практично у кожному сучасному залі. Для домашнього використання підходить лавка для жиму складана - універсальна конструкція, яку можна використовувати для тренування різних груп м'язів за допомогою штанг або гантелей.

Силове тренажерне обладнання має бути не лише функціональним, але й безпечним для користувача. До якості складання та матеріалів виготовлення тренажеру пред'являються найсуворіші вимоги.

Де можна придбати якісний тренажер

У нашому інтернет-магазині представлені мультифункціональні та вузькоспеціалізовані силові тренажери для професійного та аматорського використання. Ви можете вигідно придбати силові установки для тренування різних груп м'язів, підібрати зручний варіант для тренажерного залу чи домашнього застосування.

За потреби наші менеджери проконсультують вас, допоможуть вибрати оптимальну модель тренажера, організують доставку до будь-якого населеного пункту України.

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra