Турніки та бруси

Показано 45 з 45 товарів
Фільтр
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька) Знижка Популярність Назва

Підтягування на турніку - вправа, яка добре всім знайома з курсу загальної фізичної підготовки, але від цього вона не стає менш ефективною. Різні варіанти хвата дозволяють пропрацювати різні групи м'язів. Домашні бруси - дієвий спосіб привести себе в гарну фізичну форму, набрати м'язову масу і просто поліпшити своє здоров'я.

Безсумнівний плюс такого спортивного знаряддя- його компактність. Купити домашній турнік можна навіть для маленької квартири, він не займає багато місця і не створює безлад. Крім того, займатися на ньому можуть всі члени сім'ї, незалежно від віку та рівня фізичної підготовки.

Залежно від моделі, навісний турнік дозволяє застосовувати різні види хвата і розвивати окремі групи м'язів. За способом захоплення перекладини розрізняють: верхній або прямий - руки встановлюються на брус прямо, зворотний - руки ставлять на зворотному боці (долонями до себе) і різнойменний - одна рука захоплює перекладину прямим способом, а друга - зворотним. По ширині хвата теж можуть бути різні варіанти - широкий, середній і нейтральний.

Тренування на турніку і різні види хвату

Можна купити турнік для дому найпростішої конструкції або придбати турнік 3 в 1, в якому передбачені додаткові ручки для різних видів хвата. У будь-якому випадку, підтягування будуть корисними.

Турніки для дому Besport

У нашому інтернет-магазині ви знайдете різні види турніків та брусів для дому.

Перш ніж купити турнік з брусами на стіну, необхідно подумати, де він буде розміщений, щоб нікому не заважав і водночас на ньому було зручно займатися. Тому варто звертати увагу на розміри: довжину і виліт від стіни.

Турнік для дому - повноцінний тренажер, який повинен відповідати певним вимогам надійності та ергономіки. Звертайте увагу на якість металу і міцність швів, стійкість покриття, матеріал рукояток.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір турніків: від найпростіших варіантів до багатофункціональних турніків 6 в 1. Незалежно від моделі, всі наші турніки високої якості, виготовлені з надійних та міцних матеріалів та мають гарантію 24 місяці.

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?