Килимки туристичні

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Килимки туристичні

Назва

Ціна

Самонадувний килимок Outtec з подушкою гладкий сірий 891 грн
Самонадувний килимок Outtec з подушкою голубий 1 186 грн
Більше Менше

Чому варто купити туристичний килимок?

Якщо ви збираєтесь у похід або вирішили сходити на рибалку, обов'язково захопіть із собою туристичний килимок. Цей аксесуар забезпечить теплоізоляцію між землею та вашим тілом, захистить спальний мішок та одяг від вологи та забруднень. Також це хороша альтернатива матрацу: виріб легко взяти з собою в бомбосховище і в будь-яке інше укриття, на ньому можна зручно розташуватися, чекаючи повітряну тривогу. В інтернет-магазині Besport представлений великий асортимент туристичних килимків різних розмірів та форм. Завдяки наявності фотографій, описів, характеристик та відгуків ви легко зробите правильний вибір. Оформити доставку можна у Київ, Харків та в будь-яку іншу точку України.

Килимок, що самонадувається

Найпопулярніший варіант туристичного килимка. З його назви зрозуміло, в чому його перевага: килимок наповнюється повітрям самостійно, як тільки його розгорнуть.

Туристичні килимки, що самонадуваються, виготовляють із міцних матеріалів, які піддатливі до стиснення, а тому їх легко переносити з одного місця на інше. Найбільш поширені матеріали для виготовлення - поліестер, нейлон. У деяких моделей наповнювач - не тільки повітря, але і матеріал, що зберігає тепло (поліуретан).

Якщо просто розвернути килимок та відкрити клапан, то наповнюваність становить 92-98%. Це загрожує незручним сном через просідання на поверхні килимка. Щоб він наповнився повністю, потрібно зняти з нього тиск і відкрити клапан на етапі розгортання, а розвертати килимок необхідно повільно. Тоді він поступово наповнюватиме повітрям. Про готовність килимка до експлуатації говорить розпрямлення всіх складок на поверхні.

При необхідності можна трохи підкачати його через клапан ротом або насосом.

Більше Менше