Тренажери для сідниць

Категорія Вібраційні платформи
Вібраційні платформи
Категорія Степпери
Степпери
Категорія Бігові доріжки
Бігові доріжки
Категорія Орбітреки
Орбітреки
Категорія Велотренажери
Велотренажери
Категорія Гребні тренажери
Гребні тренажери
Категорія Еспандери стрічкові
Еспандери стрічкові
Категорія Скакалки
Скакалки
Категорія Тренувальні лавки
Тренувальні лавки
Категорія Спортивні килимки та мати
Спортивні килимки та мати
Категорія Фітнес м'ячі
Фітнес м'ячі
Категорія Масажні м'ячі та ролики
Масажні м'ячі та ролики

Здоровий спосіб життя і спортивна фігура - тренд сучасного суспільства. Робота за комп'ютером, наявність автомобіля підштовхують людей шукати способи збільшити фізичну активність. Якщо немає часу на відвідування спортзалу і довгі піші прогулянки, на допомогу приходять домашні тренажери.

За допомогою тренажерів для сідниць можна як підкачати м'язи, щоб сідниці стали більш рельєфними, так і скинути вагу і зменшити целюліт. Такі види тренажерів позитивно впливають на кровообіг в органах малого таза, що є профілактикою захворювань.

Перший крок - рішення купити тренажер для ніг і сідниць - зроблений. Який же варіант вибрати? Перш за все, залежить від мети: схуднути, підкачати або просто підтримувати себе в тонусі.

Степпери вважаються найбільш ефективними для схуднення. Вони імітують ходьбу по сходах. Бувають трьох видів - класичні, балансувальні та поворотні степпери. При заняттях на цьому тренажері, основне навантаження припадає на сідничні м'язи, квадрицепси і литкові м'язи.

Орбітреки - еліптичні тренажери для стегон і сідниць, які дають додаткове навантаження на м'язи плечового пояса і спину. Ефективні для схуднення і покращують роботу серця і судин. При цьому немає навантаження на суглоби, що важливо для людей похилого віку або з травмами ніг в анамнезі.

Бігові доріжки і велотренажери - досить ефективні для схуднення, вони є кардіотренажерами, тому позитивно впливають на серцеву та дихальну системи. Працюють в основному м'язи ніг - литки, м'язи стегна, сідниць.

Якщо хочете купити тренажер для сідниць, але вам протипоказані інтенсивні фізичні навантаження, можна вибрати серед "щадних" видів тренажерів. Віброплатформи можуть використовуватися людьми, яким за медичними показниками заборонені біг, їзда на велосипеді і заняття в тренажерному залі. Віброплатформи м'яко впливають на серце і не навантажують суглоби.

Найпростіший і недорогий спосіб підкачати м'язи сідниць - використовувати резинки для фітнесу. Цей яскравий і недорогий спортивний аксесуар підійде як для силових тренувань, так і для звичайних розтяжок. Вони не займають багато місця і завжди під рукою - тренуватися можна коли зручно.

Вибір тренажера залежить від багатьох факторів - ціна, габарити, якість, навантаження на м'язи. На нашому сайті представлений широкий вибір тренажерів для сідниць. Тут ви зможете знайти тренажер, який відповідає вашим вимогам!

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra