Тренажери для преса

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Тренажери для преса

Назва

Ціна

Ролик для пресу Hop-Sport з килимком чорний 349 грн
Ролик для пресу Hop-Sport з килимком чорно-червоний 349 грн
Ролик для пресу Gymtek чорний 388 грн
Лавка-тренажер для пресу HS-2001 ABT 4 893 грн
Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1030 із фіксатором для ніг 4 998 грн
Лавка-тренажер для присідань HS-2010SM Sissy Squat 5 696 грн
Лавка-тренажер для присідань HS-2020 SM Sissy Squat 5 817 грн
Більше Менше

Категорія "Тренажери для преса" у нашому інтернет-магазині besport - це ідеальне місце для тих, хто бажає підтримувати і розвивати свій м'язовий скелет. Ми пропонуємо широкий вибір тренажерів для преса, які допоможуть вам досягти бажаних результатів у тренуваннях у залі чи вдома.

Наш асортимент включає в себе різноманітні види тренажерів для преса.

Серед них:

Лави для преса:Лави для преса є чудовими інструментами для зміцнення м'язів живота та області преса. Вони надають можливість різноманітних вправ і гарантують комфорт під час тренувань.

Ролики для преса:Ролики для преса, також відомі як "колесо для преса", є відмінними пристроями для зміцнення передньої та бокової частини живота. Вправи з роликом для преса допоможуть вам покращити корінь преса та забезпечити стійку роботу цього м'язового групи.

Тренажери для преса та спини:Наш асортимент включає також тренажери, які можна використовувати для зміцнення не лише преса, але й спини. Вони ідеально підходять для комплексних тренувань та збалансованого розвитку м'язів.

Ви можете придбати ці товари зручно та швидко в нашому інтернет-магазині besport. Ми пропонуємо високоякісні тренажери для преса та інші спортивні товари за доступними цінами. Наші продукти стануть надійними помічниками у вашому шляху до здоров'я та фізичної форми. Оберіть свій ідеальний тренажер для преса вже сьогодні та розпочніть тренування для досягнення ваших цілей.

Більше Менше