Туристичні аксесуари

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Туристичні аксесуари

Назва

Ціна

Насос електричний Outtec 686 грн
Льодоступи Outtec р.М (35-40) чорний 918 грн
Льодоступи Outtec р.М (35-40) з ремінцем помаранчевий 958 грн
Льодоступи Outtec р.М (35-40) з ремінцем чорний 958 грн
Візок туристичний Outtec складний темно-синій 4 488 грн
Візок туристичний Outtec складний червоний 4 488 грн
Більше Менше

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент туристичних аксесуарів, включаючи льодоступи, туристичні візки та електронасоси.

Льодоступи - це ідеальний вибір для любителів зимових видів спорту, які люблять підкорювати високогірні вершини та складні траси. Наші льодоступи виготовлені з міцного матеріалу, що забезпечує максимальну міцність та стійкість до зношування. Вони також оснащені спеціальними шипами для підтримки твердого захвату на крижині та снігу.

Туристичні візки - це незамінний аксесуар для любителів довгих пішохідних маршрутів та кемпінгу. Вони забезпечують зручний транспорт для різних вантажів, від їжі та води до спальних мішків та наметів. Наші туристичні візки легкі та міцні, що дозволяє їх зручно переносити та зберігати під час подорожі.

Електронасоси - це ідеальний вибір для тих, хто шукає простий та швидкий спосіб надувати повітря в різні об'єкти, такі як матраци, каяки та інші надувні вироби. Наші електронасоси забезпечують швидкий та ефективний процес надування, що дозволяє вам економити час та зусилля.

Тож, якщо ви шукаєте льодоступи, туристичні візки або електронасоси, то наш інтернет-магазин є ідеальним вибором для вас. Ми пропонуємо найкращі туристичні аксесуари, щоб зробити вашу подорож максимально комфортною та безпечною.

Більше Менше