Де та як використовуються степ-платформи сьогодні
Для степ-аеробіки. Цей спортивний напрям став обов'язковим у будь-якому фітнес-центрі, і інструктори щодня проводять з ним тренування. Посилене кардіонавантаження дає змогу швидко скинути зайву вагу, зміцнити серцевий м'яз і підвищити загальний тонус організму. Елементи танцю, які використовуються в заняттях, допомагають підтримувати позитивний настрій і заряджатися енергією.
- Для фітнесу. Будь-які базові вправи, що виконуються за допомогою платформи, стають удвічі ефективнішими. Присідання, випади, стрибки, сідничний місток, підіймання ніг - невеликий приклад тренування м'язів нижньої частини тіла. Віджимання, розведення гантелей із положення лежачи, скручування допоможуть зміцнити м'язи верхньої частини тіла. Використання степ-платформи як опори також покращує координацію і спритність, розвиває відчуття балансу.
- Для дому. Домашні тренування - один із найпопулярніших напрямів сьогодні, тому що багато людей вважають за краще тренуватися і працювати віддалено. Платформа для степу здатна замінити інвентар тренажерного залу, зробивши самостійні заняття по-справжньому ефективними. Водночас вона не займає багато місця і може бути застосована в будь-якому спортивному напряму - від стретчингу до кросфіту.
Що таке балансувальна платформа?
Це спортивне спорядження, найголовнішим завданням якого є розвиток почуття балансу та рівноваги. Платформи бувають різних форм і конфігурацій, але всі їхні типи об'єднує нестійкий стан, який людині доводиться врівноважувати впродовж усього тренування.
Що це дає?
- Опрацювання глибоких м'язів, які не залучено за стандартних зусиль
- Формування правильної постави
- Одночасну роботу великої групи м'язів
- Зміцнення опорно-рухового апарату
- Покращення координації, що сприяє гармонізації самопочуття
Також балансувальні платформи широко використовують для комплексів ЛФК та реабілітації після травм, проте в таких випадках потрібно, щоб комплекс вправ і правильна техніка виконання схвалив лікар-реабілітолог.