Hop-Sport В наявності

HS-R034BC Балансувальна подушка Жовта

388 грн 440 грн
Заощаджуєте 52 грн
Допомога ЗСУ 39 грн
Відвантаження протягом 24 годин Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Балансувальна подушка Hop-Sport HS-R034BC жовта
youtube video 2 Балансувальна подушка Hop-Sport HS-R034BC жовта

Опис

Балансувальна подушка Hop-Sport - необхідний аксесуар для тих, хто хоче працювати над правильною поставою. Для цього достатньо регулярно використовувати її як подушку для сидіння. Подушка також може використовуватися для сенсомоторних вправ - вони показані як допоміжний засіб при будь-якому фізичному навантаженні. Регулярне використання сенсорної подушки покращує відчуття стійкості і рівноваги, а також координацію рухів.
Подушка виготовлена з безпечного та приємного на дотик матеріалу.
Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Колір: жовтий
 • Максимальне навантаження: 100 кг
 • Матеріал: гума
 • Діаметр: 34см
 • Висота горбків: 7 мм
 • Вага: 900 г

Насос з голокою в комплекті не йде!

Двосторонне використання

Двосторонне використання

З одного боку балансувальної подушки є горбки, з іншого боку поверхня гладка. Ви можете використовувати подушку на свій розсуд, в залежності від ваших уподобань. Горбки зроблять вам додатковий масаж під час тренування і поліпшать кровообіг.

Сенсомоторні вправи

Сенсомоторні вправи

Сенсомоторні вправи засновані на так званому "внутрішньому" почутті, яке представляє собою почуття орієнтації положення частин власного тіла. Рецептори цього почуття розташовані в сухожиллях і м'язах. Вони надають мозку інформацію про м'язову напругу, завдяки якій ми, не дивлячись, дізнаємося, як розташовані наші кінцівки. Сенсомоторні вправи використовуються як підготовка до будь-яких спортивних занять, вони діють превентивно, знижуючи ризик отримання травм. Вони стимулюють рефлекторний механізм нервово-м'язового контролю, що впливає на правильне положення окремих частин тіла по відношенню один до одного. Найпопулярнішими вправами, для яких можна використовувати сенсорну подушку, є: "планка", підйом стегна, випади, присідання.

Подушка для сидіння

Подушка для сидіння

Форма балансувальної подушки дозволяє сидіти на ній. "Нестійкість" подушки змушує тіло прийняти правильну позу - розвантажується поперековий відділ хребта. Сидіння на балансувальній подушці аналогічно сидінню на м'ячі - воно активізує ті ж м'язи. Однак подушка набагато зручніша і дозволяє використовувати спинку стільця або крісла. Завдяки балансувальній подушці у вас розвинеться звичка тримати правильну поставу, а її використання зменшує сутулість.

Приклади вправ на балансувальній подушці:

 • Присідання
 • Випади
 • Обертання тазом в положенні стоячи на подушці
 • Бічна планка
 • Сидіння на подушці
Більше Менше

Характеристики

Тип Балансувальна подушка
Вага 900 гр
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Діаметр 34см
Колір Жовта
Максимальне навантаження 100 кг
Матеріал Гума
Відгуків (8)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Марта все підійшло)
Cпасибі. Рекомендую.
Людмила Добре тримає форму, покупкою задоволені, свої функції виконує. Наталія Брала по пораді масажиста-реабілітолога, направду дуже помічна. Євгенія З першою купівлею виявилися проблеми (вона була бракована і через ніпель спускала весь час), про що я повідомила продавця. Все вирішили, у магазині мені допомогли, оплатила лише доставки туди і назад, так як не перевіряла на пошті, звернулася в магазин вже за місяць приблизно. Дякую за розуміння. Жана За весь час ще ні разу не донакачували повітря. Колір відповідає заявленому. Якісна балансувальна подушка. Евгения Даную пошудку приобрели по совету реабилитолога, такие подушки очень полезны при проблемах с поясницей. Создает минимальную нагрузку и при этом еффективно тренирует проблемную часть. В этом магазине цена одна из лучших, доставка 1 день - вообще мега! Ольга приобретали подушки детям в детские садик, очень довольны что запах минимален, кочество порадовало, цвета яркие и однородные! Марина Класна подушка, і не мала і не велика, не надто округла, займатись на ній дуже зручно, і сам матеріал плотний, пошкодити важко!
Інші товари в категорії