HS-R034BC Балансувальна подушка Синя

369 грн 440 грн
Заощаджуєте 71 грн
3 дні
до завершення акції
Допомога ЗСУ 37 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Балансувальна подушка Hop-Sport HS-R034BC синя
youtube video 2 Балансувальна подушка Hop-Sport HS-R034BC синя

Опис

Балансувальна подушка Hop-Sport - необхідний аксесуар для тих, хто хоче працювати над правильною поставою. Для цього достатньо регулярно використовувати її як подушку для сидіння. Подушка також може використовуватися для сенсомоторних вправ - вони показані як допоміжний засіб при будь-якому фізичному навантаженні. Регулярне використання сенсорної подушки покращує відчуття стійкості і рівноваги, а також координацію рухів.
Подушка виготовлена з безпечного та приємного на дотик матеріалу.
Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Колір: синій
 • Максимальне навантаження: 100 кг
 • Матеріал: гума
 • Діаметр: 34 см
 • Висота горбків: 7 мм
 • Вага: 900 г

Насос з голокою в комплекті не йде!

Двосторонне використання

Двосторонне використання

З одного боку балансувальної подушки є горбки, з іншого боку поверхня гладка. Ви можете використовувати подушку на свій розсуд, в залежності від ваших уподобань. Горбки зроблять вам додатковий масаж під час тренування і поліпшать кровообіг.

Сенсомоторні вправи

Сенсомоторні вправи

Сенсомоторні вправи засновані на так званому "внутрішньому" почутті, яке представляє собою почуття орієнтації положення частин власного тіла. Рецептори цього почуття розташовані в сухожиллях і м'язах. Вони надають мозку інформацію про м'язову напругу, завдяки якій ми, не дивлячись, дізнаємося, як розташовані наші кінцівки. Сенсомоторні вправи використовуються як підготовка до будь-яких спортивних занять, вони діють превентивно, знижуючи ризик отримання травм. Вони стимулюють рефлекторний механізм нервово-м'язового контролю, що впливає на правильне положення окремих частин тіла по відношенню один до одного. Найпопулярнішими вправами, для яких можна використовувати сенсорну подушку, є: "планка", підйом стегна, випади, присідання.

Подушка для сидіння

Подушка для сидіння

Форма балансувальної подушки дозволяє сидіти на ній. "Нестійкість" подушки змушує тіло прийняти правильну позу - розвантажується поперековий відділ хребта. Сидіння на балансувальній подушці аналогічно сидінню на м'ячі - воно активізує ті ж м'язи. Однак подушка набагато зручніша і дозволяє використовувати спинку стільця або крісла. Завдяки балансувальній подушці у вас розвинеться звичка тримати правильну поставу, а її використання зменшує сутулість.

Приклади вправ на балансувальній подушці:

 • Присідання
 • Випади
 • Обертання тазом в положенні стоячи на подушці
 • Бічна планка
 • Сидіння на подушці
Більше Менше

Характеристики

Тип Балансувальна подушка
Вага 900 гр
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Діаметр 34 см
Колір Синя
Максимальне навантаження 100 кг
Матеріал Гума
Відгуків (5)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Лилия Все отлично, в подушке нет насоса, а хотелось бы. Діана Брала в магазине подушку, для детей отлично подходит. Ярина Підходить для періодичного масажу. Я задоволена її впливом на організм. Елена Как реабилитолог хочу написать что подушка правильного размера и правильной высоты. Жаль что на картинках у многих есть схожие, но по качеству подушка Хоп Спорта превзошла все ожидания Сергей Очень добротная, берешь в руки и понимаеш что потратился не зря, смело советую!
Інші товари в категорії