Стаціонарний турнік з регулюванням HS-1015K Графіт

10 088 грн
Допомога ЗСУ 404 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K
youtube video 2 Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K

Опис

Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K - якісне спортивне обладнання, за допомогою якого ви чудово зможете пропрацювати мускулатуру преса, верхнього плечового пояса, рук і спини. Це пристрій ідеально підходить для продуктивних тренувань вдома, оскільки дозволяє виконувати різноманітні вправи (наприклад, підтягування, глибокі віджимання). Основна перевага цього турніка полягає в наявності можливості регулювання висоти основної планки. Максимальне навантаження, яке здатний витримати пристрій, становить 200 кг. Зазначимо, що в базову комплектацію входить набір інструментів для самостійного збирання.

Основні характеристики:

 • Для домашнього використання
 • Для самостійної збірки
 • Габарити: 252х121х102 см (ВхШхД)
 • Висота до поручня: 104 см
 • Висота упорів для віджимань: 16 см
 • Регулювання відстані між ручками: 56 - 73 (кожні 4,5) см
 • Вага: 28,5 кг
 • Макс. навантаження: 200 кг
 • Профілі: 40 х 40 мм
 • 5 рівнів регулювання висоти: 190 - 246 см (5 положень кожні 14 см)
 • Колір: графіт
 • Матеріал: сталь з порошковим покриттям
 • Гарантія: 24 місяці
Міцна конструкція

Міцна конструкція

Турнік HS-1015K здатний витримати максимальне навантаження до цілих 200 кг, завдяки чому він є ідеальним спортобладнанням як для серйозних силових тренувань, так і нескладної розминки. Пристрій має міцну сталеву конструкцію, виготовлену з якісних профілів 40 x 40 мм, яка гарантує користувачу високий рівень комфорту і безпеки під час кожного заняття. Всі елементи каркаса покриті спеціальною порошковою фарбою, завдяки якій продукт чудово справляється з механічними пошкодженнями.

Регулювання висоти

Регулювання висоти

Ви можете встановити перекладину на п'яти різних рівнях висоти: в діапазоні від 190 до 246 см. Відстань між окремими рівнями становить 14 см, завдяки чому ви можете налаштувати параметри обладнання під свої фізичні можливості.

Функціональні ручки

Функціональні ручки

Турнік HS-1015K обладнаний додатковими ручками, прикріпленими до основної перекладині, які ви легко можете використовувати як бруси для підтягувань або упори для віджимань. У разі потреби відстань між ручками можна регулювати в діапазоні 56-73 см.

Ергономічна конструкція

Ергономічна конструкція

Турнік моделі HS-1015K має міцну стійку конструкцію, яка гарантує користувачу комфортні і безпечні заняття. Також ви можете прикріпити обладнання до підлоги, використовуючи для цього чотири отвори, розташовані в основі турніка.

Захисні ніжки

Захисні ніжки

Більше жодних зайвих переживань під час заняття. Стаціонарний турнік HS-1015K обладнаний спеціальними ніжками, які чудово захищають підлогу від можливих подряпин та інших механічних пошкоджень, пов'язаних з використанням пристрою. Також вони добре нівелюють будь-яке ковзання або переміщення турніка під час тренування.

Більше Менше

Характеристики

Тип Стаціонарний турнік з регулюванням
Розміри 252x121x102 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Турніки
Клас Домашні
Колір Графіт
Конструкція Стаціонарний турнік
Максимальне навантаження 200 кг
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії