Силова станція HS-1016K Чорно-червоний

Доставка згідно тарифів Нова Пошта
Товар відсутній
youtube video 1 Силова станція Hop-Sport HS-1016K
youtube video 2 Силова станція Hop-Sport HS-1016K

Опис

Силова станція HS-1016K - це багатофункціональна тренувальна станція від Hop-Sport. Займатися на ній можна без використання додаткових обважнювачів - ваги власного тіла цілком достатньо. Обладнання підходить як для тих, хто тільки починає свої тренування, так і для просунутих користувачів. Поручні дозволяють виконувати найрізноманітніші вправи (підтягування, виси, віджимання), забезпечуючи комплексне тренування вдома. Підлокітники і спинка забезпечують комфорт під час тренування, а еспандери - прекрасно його доповнюють.
Завдяки використанню широких основ поручні залишаються стійкими навіть під час енергійних і інтенсивних тренувань.

Основні характеристики:

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1016K
 • Призначення: для домашнього використання
 • Гарантія: 24 міс
 • Розміри коробки: 139 x 42 x 15 см
 • Вага брутто: 25 кг
 • Розміри основи: 78 x 115 см
 • Регульована висота: 158 - 238 см
 • Розміри профілю: 7 х 3 см
 • Довжина турніка: 98 см
 • Внутрішня відстань: 55 см
 • Спинка: 35 x 23 см
 • Товщина оббивки: 5 см
 • Максимальна вага користувача: 150 кг
Турнік для підтягувань

Турнік для підтягувань

Одним з елементів тренувальної станції є турнік з двома ручками. Він використовується для виконання різних підтягувань: верхнім хватом, нижнім хватом, широким хватом, а також висів і віджимань. Ручки турніка покриті спеціальними нековзними накладками, щоб руки не зісковзували, а тренування проходило комфортно і безпечно.

Регулювання висоти турніка

Регулювання висоти турніка

Турнік в цій моделі має 10-ступінчасте регулювання в діапазоні від 168 до 238 см. Регулювання дозволяє встановлювати висоту відповідно до зросту користувача та типу вправи. Висота турніка регулюється за допомогою ручок.

Поручні для виконання висів

Поручні для виконання висів

Поручні в центральній частині станції найчастіше використовуються для виконання висів, підйомів ніг і французьких віджимань. Вправи на поручнях ефективні для розвитку м'язів живота: прямих, внутрішніх і зовнішніх косих, поперечних. Крім того, вони також забезпечують ефективне тренування рук, трицепсів і м'язів грудей. Нековзні ручки забезпечують безпеку і комфорт під час тренування.

Еспандери для тренування рук

Еспандери для тренування рук

У комплекті зі станцією ви отримуєте два еспандера, завдяки яким ви можете розширити спектр вправ. Еспандери допоможуть вам зміцнити та сформувати м'язи рук, грудей і спини. Кріпильні отвори еспандерів розташовані на 3-х рівнях: зверху, по центру і знизу.

Міцна і стабільна конструкція

Міцна і стабільна конструкція

Силова станція виготовлена з високоякісної сталі з порошковим покриттям, а ретельне опрацювання кожної деталі забезпечує високу стійкість конструкції. Поручні розміщені на широких основах, що закінчуються плоскими накладками, які щільно прилягають до землі. Така конструкція дозволяє легко виконувати навіть інтенсивні тренування - незалежно від виду вправ, силова станція залишається стабільною, а тренування безпечним. Максимальне навантаження на поручні становить приблизно 150 кг.

Більше Менше

Характеристики

Тип Силова станція
Максимальна вага користувача 150 кг
Розміри 78 x 115 х 158 - 238 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Силова станція
Клас Домашні
Колір Чорно-червоний
Конструкція Підлогові
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії