Hop-Sport Не в наявності

Силова станція HS-1044K Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Силова станція Hop-Sport HS-1044K
youtube video 2 Силова станція Hop-Sport HS-1044K

Опис

Характеристики

Відгуків (10)

Силова станція HS-1044K від Hop-Sport - сучасне спортивне обладнання найвищого класу для домашнього використання. Це багатофункціональний тренажер на якому можна безпечно тренуватися без сторонньої допомоги, при цьому не переживати за перевантаження суглобів. Завдяки станції HS-1044K від Hop-Sport, ви отримаєте чудову можливість тренуватися будь-коли, не витрачаючи час на добирання в спортзал та очікування своєї черги до тренажера.

Силова станція HS-1044K - обладнання, яке дозволяє виконувати різноманітні вправи на різні групи м'язів. Почергово використовуючи дві тяги (верхню та нижню), парту Скотта, "метелика", ви пропрацюєте практично все тіло: біцепси (парта Скотта), трицепси, плечі, грудні м'язи (метелик), прес (підйом ніг), спину, задню частину ніг. Ви зможете виконувати вправи різної інтенсивності: від легких розминок до оздоровчих та силових.

Силова станція - чудовий вибір для невеликої квартири, оскільки процес монтажу доволі легкий і її габарити не займають багато місця!

При цьому загальна вага вантажних стеків - 66 кг.

Основні характеристики:

 • Бренд: Hop-Sport
 • Модель: HS-1044K
 • Призначення: для домашнього використання
 • Вага: 105 кг
 • Конструкція: сталева конструкція, оцинковане покриття, порошкова фарба
 • Вага штабеля: 66 кг
 • Максимальна вага користувача: 120 кг
 • Розміри: 145 х 115,5 х 203см (ДхШхВ)
 • Розмір сидіння: 25 х 35см
 • Розмір спинки: 40 х 66,5см
 • Комплект вантажних стеків: 12 х 5,5 кг
 • Тренажер для грудей: 70см
 • Гарантія: 24 місяці
Стабільна і міцна конструкція

Стабільна і міцна конструкція

Домашній тренажер HS-1044K не поступається професійному тренажеру за якістю і виконанням. Міцна конструкція захищена якісним оцинкованим покриття. Вантажні стеки закріплені сіткою, а шківи каната оснащені підшипниками, що гарантують користувачу комфортний рух і безпеку під час тренування. Максимальне навантаження, яке здатне витримати станція, складає 120 кг.

Підйомні рукоятки і жим ногами покриті поролоном високої щільності, який ефективно захищає чутливі ділянки тіла під час силових вправ. Захисне покриття має пористу структуру, швидко висихає і забезпечує стійкість та комфорт під час тренувань.

Стеки з навантаженням

Стеки з навантаженням

Стеки у силовій станції HS-1044K дозволять регулювати навантаження під свої фізичні можливості. Змінювати навантаження у ньому дуже просто: чим нижче ви вставляєте штифт, тим важчими будуть ваші тренування, чим вище - тим легшими. Загальна вага стеків в станції становить 66 кілограм, блоки стеків поміщені в спеціальну захисну сітку, тому вам не потрібно хвилюватися, що вони випадуть під час тренувань. Спочатку ви можете тренуватися з легшою вагою, але з часом ви можете збільшити вагу стеків і загальне навантаження тренажера.

Ергономічна лавка

Ергономічна лавка

Спинка та сидіння лави виготовлені з багатошарової деревини, вкриті поролоном високої щільності, що гарантує пружність і стійкість до навантажень. Неопренове покриття сидіння, спинки та рукояток забезпечують максимальну зручність і комфорт під час тренувань.

Верхня тяга

Верхня тяга

Силова станція обладнана верхньою тягою, яка оснащена міцним шківом з надійним канатним кріпленням, завдяки якому рух тренажера здійснюється плавно. Верхня тяга є однією з найпопулярніших вправ, які виконуються в тренажерному залі і відповідає за роботу найширших та трапецієподібних м'язів спини.

Нижня тяга

Нижня тяга

Силова станція HS-1044K обладнана нижньою тягою, яку можна використовувати як сидячи, так і стоячи. Завдяки цьому ви можете рівномірно пропрацювати тіло та сформувати гарний рельєф м'язів. Такі вправи з тягою допомагають не лише чудово прокачати мускулатуру спини і плечей, але й суттєво зміцнити м'язи ніг, а також активізувати процес жироспалення.

Парта Скотта

Парта Скотта

Парта Скотта гарантує різноманітність тренування біцепсів. Дозволяє тренувати м'язи плечового пояса та виконувати ізолюючі вправи. Злегка нахилене положення парти дозволяє розвантажити спину, а підтримка рук дозволяє виконувати рухи в повному обсязі. У силовій станції можна регулювати висоту парти.

Тренажер для грудей

Тренажер для грудей

Спеціальний механізм називається батерфляй, або метелик - це обертові важелі / рукоятки по обидва боки лавки. Ці хвати використовуються для вправ з розведенням рук, що є однією з найефективніших вправ для м'язів грудей. Після зміни налаштувань лави, цю частину станції також можна використовувати для жиму лежачи.

Жим ногами

Жим ногами

Регульований важіль, жим ногами - є одним з кращих пристосувань для розвитку м'язів стегон. Ви можете ізольовано тренувати м'язи ніг - найбільші м'язи людського тіла! Нехтування цією групою м'язів в силових тренуваннях - дуже поширена помилка, а завдяки жиму для ніг легше мотивувати себе на такі вправи.

Система посилених строп і шківів

Система посилених строп і шківів

Використана у станції система посилених строп і шківів забезпечує безперебійну роботу тренажера. Канатні шківи оснащено підшипниками, що гарантують безпечне та комфортне тренування. Рух плавний, а вам не потрібно турбуватися про прослизання каната з кріплення. Крім того гумові прокладки що захищають сталеві ланки виступають як елемент обезшумлення.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra