York Fitness В наявності

Силова станція Perform Multi Gym Помаранчевий, Чорний

Переглянути відгуки
44 888 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Фітнес станція York Fitness Perform Multi Gym багатофункціональна

Опис

Характеристики

Відгуків (0)

Фітнес станція York Fitness Perform Multi Gym багатофункціональна

Дбаєте про своє здоров'я та фізичну форму? Приготуйтеся до захоплюючої фітнес-подорожі, де кожен день стане новим етапом на шляху до активного та здорового способу життя. Захоплюйтеся масштабом можливостей різноманітних вправ для комплексного розвитку м'язів. Багатофункціональна фітнес станція York Fitness Perform Multi Gym - домашній тренажерний зал, який об'єднує різні тренажери в одній станції. Ідея проста - мати одне обладнання, яке виконує багато різних завдань. Ваговий стек має окремі пластини, які можна швидко додавати або знімати з кожної вправи, і забезпечує максимальну вагу користувача 125 кг. Силова станція Perform Multi Gym - обладнання, яке дозволяє виконувати різноманітні вправи на різні групи м'язів. Почергово використовуючи дві тяги (верхню та нижню), парту Скотта, "метелика", ви пропрацюєте практично все тіло: біцепси (парта Скотта), трицепси, плечі, грудні м'язи (метелик), прес (підйом ніг), спину, задню частину ніг. Ви зможете виконувати вправи різної інтенсивності: від легких розминок до оздоровчих та силових. Завдяки вдосконаленій конструкції та дизайну, York Fitness Perform Multi Gym гарантує комфорт та ефективність кожного тренування.

Основні перваги:

  • Міцна сталева рама гарантує надійність конструкції, витримує інтенсивні навантаження.
  • М'яка оббивка для додаткового комфорту.
  • Стеки вагою 100 кг, вкладені у захисний кожух.
  • Жим сидячи.
  • Парта Скотта з регулюванням висоти в 2 положеннях.
  • Лат пулдаун / високий шків.
  • Ряд сидячи/низький шків.
  • Тримач для ніг з механізмом фіксації.
  • Покриття стійке до механічних пошкоджень, корозії, сколів та тріщин.
  • Максимальна вага користувача 125 кг.

Якісна та міцна конструкція:

Домашній тренажер York Fitness Perform Multi Gym не поступається професійному тренажеру за якістю і виконанням. Міцна конструкція захищена якісним покриття. Максимальне навантаження, яке здатне витримати станція, складає 125 кг. Вантажні стеки закріплені сіткою, а шківи каната оснащені підшипниками, що гарантують користувачу комфортний рух і безпеку під час тренування. Рукоятки і жим ногами покрито поролоном високої щільності, який ефективно захищає чутливі ділянки тіла під час силових вправ. Захисне покриття має пористу структуру, швидко висихає і забезпечує стійкість та комфорт під час тренувань.

Регулювання ваги:

Коли ви будете готові піднятися на рівень вище у своїх тренуваннях, просто збільшіть вагу. Змінювати навантаження у York Perform дуже просто кроком за кроком по 5 кг: чим нижче ви вставляєте штифт, тим важчими будуть ваші тренування, чим вище - тим легшими. Сам вантажоблок відрізняється компактними габаритами, вузький і акуратний. Загальна вага стеків в станції становить 65 кілограм, блоки стеків поміщені в спеціальну захисну сітку, тому вам не потрібно хвилюватися, що вони випадуть під час тренувань. Спочатку ви можете тренуватися з легшою вагою, але з часом ви можете збільшити вагу стеків і загальне навантаження тренажера.

Мультитренажер Perform з верхньою та нижньою тягою:

Мультитренажер Perform обладнано нижньою та верхньою тягою. Верхня тяга оснащена міцним шківом з надійним канатним кріпленням, завдяки якому рух тренажера здійснюється плавно. Верхня тяга є однією з найпопулярніших вправ, які виконуються в тренажерному залі і відповідає за роботу найширших та трапецієподібних м'язів спини. Нижня тяга використовується як сидячи, так і стоячи. Завдяки цьому ви можете рівномірно пропрацювати тіло та сформувати гарний рельєф м'язів. Надійний домашній тренажерний зал, який охоплює всі основні вправи від відомого бренду York Fitness.

Парта Скотта:

Парта Скотта відрізняється особливою конструкцією, що дозволяє виконувати вправи нахиленим чи сидячи, забезпечуючи оптимальний кут для роботи з грудними і трицепсовими м'язами. Злегка нахилене положення парти дозволяє розвантажити спину, а підтримка рук дозволяє виконувати рухи в повному обсязі. У силовій станції можна регулювати висоту парти.

Тренажер для грудей:

Спеціальний механізм називається батерфляй, або метелик - це обертові важелі / рукоятки по обидва боки лавки. Ці ручки використовуються розведенням рук, одна з найефективніших вправ для м'язів грудей. Якщо змінити налаштування, цю частину станції можна використовувати і для жиму лежачи.

Ергономічна лава:

Лавка виготовлена з високоякісних матеріалів, що забезпечує довговічність її використання. Зручна м'яка оббивка забезпечує максимальну зручність та комфорт тренувань.

Жим ногами:

Регульований важіль, жим ногами - є одним з кращих пристосувань для розвитку м'язів стегон. Ви можете ізольовано тренувати м'язи ніг - найбільші м'язи людського тіла! Нехтування цією групою м'язів в силових тренуваннях - дуже поширена помилка, а завдяки жиму для ніг легше мотивувати себе на такі вправи.

Система посилених строп і шківів:

Використана у станції система посилених строп і шківів забезпечує безперебійну роботу тренажера. Канатні шківи оснащено підшипниками, що гарантують безпечне та комфортне тренування. Рух плавний, а вам не потрібно турбуватися про прослизання каната з кріплення. Крім того гумові прокладки що захищають сталеві ланки виступають як елемент обезшумлення.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra