Hop-Sport Не в наявності

Лавка-тренажер для присідань Sissy Squat HS-2020 SM  

Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Лавка-тренажер для присідань HS-2020 SM Sissy Squat
youtube video 2 Лавка-тренажер для присідань HS-2020 SM Sissy Squat

Опис

Лавка HS-2020 SM - це тренажер, на якому ви зможете виконувати 3 типи вправ (сіссі-присідання, скручування та віджимання). Водночас ви зможете протренувати всі основні м'язи ніг, рук та спини максимально безпечно! Тренажер також можна легко відрегулювати по висоті. регулюванню висоти тренажер можна регулювати по висоті тренажера. Все це було зроблено з найкращих матеріалів та з увагою до всіх деталей, що гарантує комфорт та безпеку під час тренувань!
Зібрати тренажер досить просто - у комплект входять всі необхідні деталі та покрокова інструкція з ілюстраціями.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Інструкції українською мовою
 • Гарантія: 24 місяці
 • Розміри коробки: 93 x 52 x 13см
 • Максимальна вага користувача: 120 кг
 • Розміри лавки:
 • Регулювання блоку для ніг: 4 рівні
 • Регулювання фіксатора для литок: 5 рівнів
 • Регулювання підтримки стегон: 4 рівні
 • Ширина профілів: 5 x 5см
 • Товщина оббивки: 5см
 • Розміри основи: 88 х 48см
 • Ширина опори: 35см

Приклади вправ:
Присідання - ступні на тренажері стоять таким чином, щоб максимально пропрацювати сідничні м'язи і чотириглаві м'язи стегна
Максимальне випрямлення тулуба - при переміщенні спинки тренажер для присідань перетворюється в римську лаву, завдяки чому в тренування включаються розгиначі хребта і сідничні м'язи, а також двоголовий м'яз стегна.
Скручування - можливість регулювання роликів для стопи дозволяє з комфортом виконувати так звані класичні скручування, які активують роботу прямих м'язів живота.
Віджимання на ручках - Sissy Squat HS-2020SM обладнана двома ручками, які відмінно підходять для виконання віджимань. Ця вправа дозволяє опрацювати великий грудний м'яз, що в кінцевому підсумку може вплинути на правильну поставу тіла. Поручні також підійдуть людям, які відчувають біль в зап'ястях при класичних віджимання від землі.

Можливості для тренувань

Можливості для тренувань

Лава HS-2020 SM - це компактний пристрій, на якому ви можете виконувати три різні типи вправ: присідання, скручування та віджимання. Конструкція лавки забезпечує правильне виконання цих вправ, завдяки чому вам гарантується найвища ефективність тренувань. Сіссі-присідання призначені для тренування нижньої частини чотириголового м'яза ноги, а також литок, сідниць і задньої частини стегна. Цей тип присідання також розвиває рівновагу. Завдяки фіксації стоп та спеціальним ручкам ви будете правильно виконувати скручування, звичайні та перевернуті віджимання, при цьому не напружуючи та не травчуючи зап'ястя. Пристрій можна використовувати як римську лавку - встановивши блок на рівні стегон, ви можете тренувати м'язи спини, особливо в частині попереку.

Регулювання тренажера

Регулювання тренажера

Лавка має регульований фіксатор для ніг та литок - завдяки цьому пристрій можна регулювати відповідно до зросту користувача та індивідуальних вподобань. Відповідне регулюванн висоти на лаві дуже важливо для правильних вправ, воно захищає від травм. Завдяки змінним спинкам, лавку можна використовувати як пристрій для присідань, так і римську лавку для спини.

Міцна конструкція та стійкість

Міцна конструкція та стійкість

Лавка характеризується міцною та стійкою конструкцією. Каркас виготовлений із сталевих профілів. Фіксатори для ніг та литок покриті м'якою губкою. Профілі лавки мають покриття матового чорного кольору. 4 присоски, які розташовані внизу тренажера, дозволяють надійно встановити тренажер на підлозі та забезпечують стабільність лавки під час тренувань.

Нековзні накладки для ніг

Нековзні накладки для ніг

Сіссі-присідання вимагають великої рівноваги та загальної фізичної форми. Дуже важливим при цьому є наявність нековзкого покриття, що допоможе запобігти травмуванню під час тренувань. На лавці HS-2010 встановлені нековзні накладки для ніг, завдяки яким фізичні вправи будуть безпечними та максимально ефективними!

Більше Менше

Характеристики

Тип Лавка-тренажер для присідань Sissy Squat
Максимальна вага користувача 120 кг
Розміри 93x52см
Вага 12,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Лави
Клас Домашні
Призначення Для м'язів ніг
Відгуків (4)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Алена Нужно привести себя в форму после родов. Злата Тренажер для основних проблемних місць - руки, сідниці та живіт. Елена Андреевна Хочу оставить положительный отзыв о работе этого магазина. Очень быстро перезвонили, в тот же день отправили, стоимость доставки сразу посчитали. Очень милые девочки Иван Вибирай между этой модель и 2010, взял ту, что поменьше. На мой рост 176 см все отлично подходит
Інші товари в категорії