Hop-Sport Не в наявності

HS-R055YB Фітбол 55см Маджента + насос

Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Фітбол Hop-Sport 55см маджента + насос
youtube video 2 Фітбол Hop-Sport 55см маджента + насос

Опис

Фітбол HS-R055YB 55см - це простий спортивний снаряд, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

Технічні дані

  • Модель: HS-R055YB
  • Колір: маджента
  • Діаметр після надування: близько 55см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос
Безпечне тренування

Безпечне тренування

На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

Широкий діапазон застосування

Широкий діапазон застосування

Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

Розмір м'яча

Розмір м'яча

Діаметр кулі в надутому стані становить близько 55см.
Підбирайте розмір м'яча під свій зріст!
До 140см заввишки - куля діаметром 35-40см.
140 - 150см заввишки - куля діаметром 45см.
51-165см заввишки - м'яч діаметром 55см.
166-175см заввишки - м'яч діаметром 65см.
176-185см заввишки - м'яч діаметром 75см.
Висотою 185см і більше - м'яч діаметром 85см.
Пам'ятайте! При сидінні на м'ячі для фітнесу кут між стегном і литкою повинен становити 90 градусів, а кут між стегнами і тулубом 90 градусів або більше.

Надувайте м'яч правильно

Надувайте м'яч правильно

Перед надуванням тримайте м'яч при кімнатній температурі не менше кількох годин. Використовуйте для накачування насос Hop-Sport, прикріплений до виробу. Завжди качайте м'яч при кімнатній температурі.
У перший раз надуйте м'яч до меншого розміру (3/4 розміру м'яча), потім, принаймні через 5 годин, надуйте його до остаточного розміру - як зазначено в технічних характеристиках продукту. Щільно закрийте клапан.
Зачекайте не менше 12 годин після надування. Перед тим як почати тренування з м'ячем, ще раз перевірте розмір. При необхідності відрегулюйте, обережно спустивши або накачавши повітря.

Більше Менше

Характеристики

Тип Фітбол 55см
Максимальна вага користувача 100 кг
Розміри 55см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вага, кг 0,6
Вид Круглі
Діаметр 55см
Колір Маджента + насос
Матеріал Каучук
Особливості З насосом
Відгуків (8)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Олександр Досить гарний м’яч, він стане у нагоді для багатьох вправ, і ціна приваблива, тому я спокусився Алина Цвет очень яркий! В комнате он сразу бросается в глаза. Резина очень плотная, не электризуется Надя Мячом полностью довольна. Если долго не пользоваться, то слегка сдувается, но всегда можно подкачать. А лучше пользоваться регулярно Борисенко Майя Роблю на ньому домашні тренування, просто в ютуб вбиваю "вправи на фітболі" і виконую. Чудово підтягує тіло. Вправи можно робити майже на все тіло. Колір дуже життєрадісний. Чудово мотивує Эля Фитбол был куплен во время беременности с перспективой дальнейших занятий с ребенком на фитболе. Отлично помогает от колик и боли в животе, очень удобно укачивать ребенка. Плюс через некоторое время начала потихоньку сама заниматься, потихоньку привожу себя в порядок Елена Мой первый фитбол для домашнего использования. Единственный его недостаток - занимает место, сдувать не вариант, использую его каждый день. Качество отменное и польза занятий несомененна Юліанна Можно робити багато різних вправ, для тих хто не любить спортзал, а надає перевагу домашнім тренуванням дуже функціональна річ. Мені ще дуже допомагає від болю с спині. Маю такий фітбол вже 3 місяці, дуже задоволена Кристина Классный яркий фитбол. 100 кг точно выдерживает ,проверено мужем
Інші товари в категорії