Гантелі

Категорія Гантелі
Гантелі
Категорія Грифи
Грифи
Категорія Диски та набори
Диски та набори
Категорія Штанги
Штанги
Категорія Штанги з гантелями
Штанги з гантелями
Категорія Штанги з гантелями та лавками
Штанги з гантелями та лавками
Показано 25 з 25 товарів
Фільтр
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька) Знижка Популярність Назва

Якщо ви вирішили займатися повноцінним тренуванням удома, вам знадобиться додаткове обладнання. Купити гантелі - найоптимальніше рішення для того, щоб ефективно пропрацювати м'язи рук. При вправах з таким навантаженням краще зосередити увагу на певних групах м'язів і правильно обрати вагу, з якою працюєте. Вправи з гантелями діють на ті ж групи м'язів, що й гирі: м'язи плечового поясу, біцепси та трицепси. З одним простим знаряддям ви можете виконувати весь спектр різноманітних вправ - від простої ранкової розминки до серйозних силових тренувань. До того ж гантелі і гирі зовсім не габаритні та не займатимуть простір у вашому помешканні.

Як обрати гантелі?

Гантелі слід обирати, орієнтуючись на вагу. У нашому асортименті є композитні, чавунні та хромовані гантелі від виробників Elitum і Hop-Sport, олімпійські гантелі SmartGym вагою від 10 кг до 36 кг. Професіонали радять обирати набірні гантелі з максимальною для ваших можливостей вагою. Так ви зможете регулювати навантаження та поступово збільшувати його, щоб отримати прогрес у тренуваннях. Далі вибір полягає у матеріалі, з якого виготовлені диски.

Найбільш популярними є композитні гантелі. Користувачі їх полюбили передусім за ціну. Гантелі з бітумними дисками значно дешевші. До того ж вони покриті шаром гуми, який пом'якшить удар під час падіння та захистить підлогу від подряпин. Металеві гантелі займають порівняно менше місця та є довговічнішими. Офіційний магазин Besport надає фірмову гарантію на металеві та хромовані гантелі терміном у 5 років. Профі силових тренувань ми радимо звернути увагу на перлину нашої колекції - олімпійські набірні гантелі SmartGym.

Купити гантелі Besport

В нашому інтернет-магазині ви можете без зайвих проблем замовити гантелі та гирі за найвигіднішими цінами. Ми пропонуємо різні варіанти оплати. Також вам не доведеться турбуватися про транспортування важкого обладнання, адже ми пропонуємо доставку на адресу або відділення по всій Україні.

Більше Менше
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?