Гирі

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Гирі

Назва

Ціна

Гиря вінілова Gymtek 2 кг чорний 288 грн
Гиря вінілова Gymtek 3 кг чорний 380 грн
Гиря вінілова Gymtek 4 кг чорний 488 грн
Гиря вінілова Gymtek 8 кг чорний 688 грн
Гиря вінілова Gymtek 10 кг чорний 841 грн
Гиря вінілова Gymtek 12 кг чорний 998 грн
Більше Менше

Це унікальне обладнання допоможе вам поліпшити вашу фізичну форму і скинути зайві кілограми.

Як обрати гирю?

Перш за все, вам потрібно визначитися з потрібною вагою обладнання. Спортивний інтернет-магазин Hop-Sport пропонує сучасні, ергономічні і дуже якісні гирі з широким діапазоном ваги - від 2 кг до 20 кг.

В нашому магазині ви можете купити чавунні та вінілові гирі. Чавун - доволі важкий матеріал, тому гирі, виготовлені з нього, мають компактніші розміри. Також металеве обладнання вважається більш довговічним та стійкішим до пошкоджень. Однією з переваг вінілових гир є ціна, вони коштують порівняно недорого. Також плюсом є приємний яскравий зовнішній вигляд. Окрім того, гиря з вінілу вбереже вашу підлогу від пошкоджень при падінні.

Гирі в інтернет-магазині Besport

У нашому асортименті є чавунні гирі з гумовим покриттям, які поєднують в собі переваги раніше описаних моделей. Моделі з гумовим покриттям не тільки забезпечують довговічність матеріалу, але і забезпечують кращу амортизацію, якщо гиря падає на підлогу.

Якщо вам важко визначитися з вагою гирі, або хочете придбати обладнання для просунутих різнобічних тренувань, радимо звернути увагу на набір. Інтернет-магазин Hop-Sport пропонує купити комплект із восьми вінілових гир. В наборі гирі вагою 2 кг, 4 кг, 6 кг, 8 кг, 10 кг, 12 кг, 16 кг і 20 кг.

Більше Менше