Штанги

Гантелі
Гантелі
Грифи
Грифи
Диски та набори
Диски та набори
Штанги
Штанги
Штанги з гантелями
Штанги з гантелями
Штанги з гантелями та лавками
Штанги з гантелями та лавками
Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Штанги

Назва

Ціна

Набір Elitum Titan 36 кг зі штангою 2 127 грн
Набір Elitum Titan 46 кг зі штангою 2 227 грн
Набір Elitum Titan 39 кг зі штангою 2 277 грн
Набір Elitum Titan 49 кг зі штангою 2 377 грн
Набір Elitum Titan 56 кг зі штангою 2 467 грн
Набір Elitum Titan 69 кг зі штангою 2 717 грн
Набір Elitum Titan 76 кг зі штангою 2 717 грн
Набір Elitum Titan 66 кг зі штангою 2 757 грн
Набір Elitum Titan 79 кг зі штангою 2 867 грн
Набір Hop-Sport Premium 39 кг зі штангою 2 928 грн
Набір Elitum Titan 65 кг зі штангами 4 077 грн
Набір Elitum Titan 85 кг зі штангами 4 277 грн
Набір Elitum Titan 95 кг зі штангами 4 577 грн
Набір Elitum Titan 115 кг зі штангами 4 867 грн
Набір STRONG 37 кг з W-подібним грифом 5 498 грн
Набір STRONG 39 кг з прямим грифом 5 798 грн
Набір STRONG 57 кг з W або Z подібним грифом 7 898 грн
Набір STRONG 59 кг з прямим грифом 8 198 грн
Більше Менше

Вирішили серйозно зайнятися силовою підготовкою? Тоді вам однозначно варто купити штангу. Це універсальний тренажер, без якого не обійдеться жоден професійний і домашній спортзал. Зі штангою для жиму можна виконувати цілий комплекс вправ з бодибілдинг та пауерліфтингу. Крім того заняття зі штангою допомагають:

Якщо ви хочете урізноманітнити свої силові тренування, вам знадобляться також лавка для жиму лежачи та гантелі.

Як вибрати штангу для занять удома

До покупки штанги для дому потрібно підійти з усією відповідальністю. Але як не розгубитися серед величезного асортименту магазину? Ось декілька важливих моментів, на які варто звернути увагу при покупці штанги:

Гриф

Найпопулярнішими є прямі. З таким грифом ви можете виконувати всі базові комплекси вправ. В інтернет-магазині Hop-Sport ви можете купити набір зі штангою з грифом оптимальної довжини - 180 см - 218 см.

Штанги з вигнутими грифами використовують для посиленої роботи над біцепсами та трицепсами.

Із Z-подібним грифом ваші руки займають більш природне положення, що зменшує неприємні больові відчуття у зап'ястях та допомагає вберегти їх від травм

W-подібний гриф має ще більш вигнуту форму, тому навантаження на передпліччя з ним ще менша. Такий гриф часто купують для виконання французького жиму лежачи.

Диски

Диски або млинці- це основа інвентарю для силових тренувань, від яких залежить його ефективність. У нашому магазині ви можете купити набори із різними діаметрами посадки диска - 25 мм, 30 мм, 50 мм. В каталозі Hop-Sport є набори з дисками, що виготовлені з різних матеріалів.

Металеві диски характеризуються високою міцністю та надійністю, але вони не мають захисного покриття.

Композитні диски не такі міцні та більші за розміром, але мають шар гумового покриття, яке зменшує удар при падінні на підлогу. Низька ціна також є безперечною перевагою бітумних дисків.

Олімпійські диски характеризуються найвищою ціною, але також і найбільшою довговічністю, а завдяки гумовому покриттю, забезпечують високий комфорт під час використання.

Штанги в інтернет-магазині Besport

В офіційному інтернет-магазині Hop-Sport ви можете замовити набір для силових тренувань. Перегляньте каталог та підберіть обладнання, яке відповідає вашим потребам. У нас є прості й олімпійські набори, які включають пряму штангу, штангу з W-подібним або Z-подібним грифом, гантелі, тренувальну лавку різної конфігурації.

Набір стане незамінним у вашому домашньому тренажерному залі. Всі складові, що входять до набору, виготовлено відповідно до високих стандартів, що підтверджено сертифікатом якості.

Висококласні диски прослужать вам неймовірно довго, а гриф з глибокими засічками в місцях для хвату зручно лежатиме в руці та не висковзуватиме під час вправ. Ми надаємо гарантію на силове обладнання на термін від 2 до 5 років.

З нами вам не доведеться турбуватися про транспортування набору, вага якого може перевищувати цілих 200 кг. В інтернет-магазині Hop-Sport ви можете купити штангу або весь силовий набір з доставкою на адресу в Києві та інших містах України.

Більше Менше