HS-R055YB Фітбол 55 см Жовтий + насос

448 грн
Допомога ЗСУ 45 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Фітбол Hop-Sport 55 см жовтий + насос 2020
youtube video 2 Фітбол Hop-Sport 55 см жовтий + насос 2020

Опис

Фітбол HS-R055YB 55 см - це простий пристрій, що урізноманітнює ваші домашні тренування. Рекомендується для загального розвитку і вправ на розтяжку, а також для реабілітації людей різного віку. Тренування з м'ячем для гімнастики ефективно задіють глибокі м'язи, запобігають білю у спині і розвивають відчуття рівноваги. Виготовлений з міцної еластичної гуми, м'яч має високу стійкість до пошкоджень. Продукт поставляється з насосом, тому ви можете відразу наповнити м'яч повітрям і почати тренування.

Технічні дані

  • Модель: HS-R055YB
  • Колір: жовтий
  • Діаметр: 55 см
  • Максимальна вага користувача: 100 кг
  • Матеріал: ПВХ
  • У комплекті: насос
Безпечне тренування

Безпечне тренування

На м'ячі Hop-Sport ви можете сидіти та лежати вільно і безстрашно, переносячи на нього вагу свого тіла. М'яч виготовлений з міцного пластику - еластичної гуми, дозволяє тренувати на м'ячі людини вагою до 100 кг. У разі випадкового проколу м'яч буде здуватися поступово, в повільному темпі, що ще більше підвищує вашу безпеку під час тренування.

Широкий діапазон застосування

Широкий діапазон застосування

Тренування з фітнес-м'ячем покращують загальний стан організму. Він прекрасно розслаблює все тіло, це також ефективний спосіб зміцнення м'язів і всього хребта. Таким чином, він зменшує біль в області спини, і знижує ризик їх виникнення в майбутньому. Крім того, м'яч часто використовується під час розтяжки і аналогічних тренувань. Завдяки численним перевагам, вправи з м'ячем рекомендуються для всіх - і для літніх людей, і для вагітних.

Розмір м'яча

Розмір м'яча

Діаметр кулі в надутому стані становить близько 55 см.
Підбирайте розмір м'яча під свій зріст!
До 140 см заввишки - куля діаметром 35-40 см.
140 - 150 см заввишки - куля діаметром 45 см.
151-165 см заввишки - м'яч діаметром 55 см.
166-175 см заввишки - м'яч діаметром 65 см.
176-185 см заввишки - м'яч діаметром 75 см.
Висотою 185 см і більше - м'яч діаметром 85 см.
Пам'ятайте! При сидінні на м'ячі для фітнесу кут між стегном і литкою повинен становити 90 градусів, а кут між стегнами і тулубом 90 градусів або більше.

Надувайте м'яч правильно

Надувайте м'яч правильно

Перед надуванням тримайте м'яч при кімнатній температурі не менше кількох годин. Використовуйте для накачування насос Hop-Sport, прикріплений до виробу. Завжди качайте м'яч при кімнатній температурі.
У перший раз надуйте м'яч до меншого розміру (3/4 розміру м'яча), потім, принаймні через 5 годин, надуйте його до остаточного розміру - як зазначено в технічних характеристиках продукту. Щільно закрийте клапан.
Зачекайте не менше 12 годин після надування. Перед тим як почати тренування з м'ячем, ще раз перевірте розмір. При необхідності відрегулюйте, обережно спустивши або накачавши повітря.

Більше Менше

Характеристики

Тип Фітбол 55 см
Максимальна вага користувача 100 кг
Розміри 55 см
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Круглі
Колір Жовтий + насос
Матеріал Каучук
Особливості З насосом
Відгуків (13)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Андрій По якості витримує до 100 кг- перевірено! Дякую за швидку доставку Віка Задоволена фітнес-м'ячем. Зручний та надійний Алина Хорошо накачивается и удобный в использовании. спасибо Лиза Мяч хороший, мне понравился! Спасибо! Надія дуже сподобався мяч, дякую Ольга Товар хороший, колір супер! Олеся Гарний фітбол, хороша якість! Алена Отличный фитбол, плотный, хорошо пружинит, супер цвет) Аліна Фітбол супер!!!! Дякую!!!! Наталя Дякую, мені все сподобалося! Алиса Спасибо! Все супер! Хорошее обслуживание, доставили быстро, здорово что насос идет в комплекте, это очень удоно! Товар высокого качества! Дарина Отличный мяч, в меру упругий, резина очень качественная, надеюсь прослужит нам долго и надежно! Аня Спасибо! Суперский мяч!!!!))
Інші товари в категорії