Набір гантелей композитних 2x5 кг G-66465 Темно-синій

1 978 грн
Допомога ЗСУ 119 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин

Опис

Набір гантелей композитних Gymtek 2х5 кг

Набір гантелей композитних Gymtek виготовлено з міцного полімерного матеріалу зовні та мінерального композитного наповнювача всередині. Поверхня гантелей стійка до пошкоджень, вологи та забруднень. Завдяки цьому гантелі мають високі експлуатаційні властивості та естетичний вигляд. Зручна рукоятка та ергономічна шестикутна форма запобігають перекочуванню гантелей по поверхні, що підвищить вашу безпеку і комфорт під час тренувань. Ідеально підходять для вправ як чоловікам, так і жінкам.

Основні характеристики:

 • Вага однієї гантелі: 5 кг
 • Комплектація набору: 2 шт х 5 кг
 • Матеріал: мінеральне композитне наповнення, високоякісний полімерний матеріал (PP)
 • Ширина рукоятки: 10 см
 • Діаметр рукоятки: 4,2 см
 • Довжина гантелі: 25 см
 • Антиковзка, контурна рукоятка
 • Кольорове маркування ваги
 • Гантелі не скочуються по поверхні
 • Можна використовувати як упори при віджиманні
 • Гарантія: 24 місяці

Набір гантелей композитних 2 х 5 кг

Набір гантелей композитних Gymtek 2х5 кг - безпечне обладнання для комфортних і ефективних тренувань. Вони застосовуються для спортивних вправ при заняттях фітнесом і аеробікою. Гантелі - успішно використовуються для силових тренувань, а також для реабілітації. Спеціальна шестикутна форма забезпечує стійкість - ви можете бути впевнені, що при розташуванні на поверхні вони не будуть перекочуватись. Виготовлені з висикоякісного полімерного матеріалу, наповнені мінеральним композитним наповнювачем, мають високі показники міцності та стійкості до пошкоджень. Вага гантелей витиснена на полімері, ніколи не зникне та завжди помітна. Крім того кожна вага комплекту позначена своїм кольором, що спрощує їх ідентифікацію.

Просте обслуговування

Набір гантелей композитних Gymtekнадзвичайно простий в обслуговуванні. Зручна рукоятка і ергономічна шестикутна форма гантелей дозволяє виконувати вправи в опорі, адже вони не перекочуються по поверхні.

Поверхня гантелей Gymtekстійка до пошкоджень, вологи та забруднень, тому вам не потрібно витрачати час на підготування інвентаря до тренувань.

Рекомендація щодо використання

Гантелі композитних Gymtek2х5 кг застосовуються для спортивних занять фітнесом і аеробікою. Чудово підходять для занять спортом, як у домашніх умовах, так і під час професійних тренувань. Гантелі Gymtekякісні, привабливі своїм виглядом і ціною.

Безпека при використанні

На відміну від гантелей, виконаних повністю з чавуну, композитні гантелі Gymtek набагато безпечніше використовувати під час домашніх тренувань. У разі падіння, полімерне покриття гантелей поглинає удари, знижуючи ризик подряпин на поверхні та її пошкодження. Тому вони будуть відмінним рішенням для людей які цінять комфорт та безпеку використання у житлових приміщеннях та спортивних закладах.

Більше Менше

Характеристики

Тип Набір гантелей композитних 2x5 кг
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці
Додаткові характеристики Полімерне покриття, не скочуються по поверхні, антиковзкі, контурна рукоятка
Вага, кг 5 кг
Вид Гантелі
Довжина 25 см
Колір Темно-синій
Матеріал Мінеральне композитне наповнення, високоякісний полімерний матеріал (PP)
Набір Так
Покриття Високоякісний полімерний матеріал (PP)
Форма Шестикутна
Відгуків (1)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Сергій Вже не вперше замовляю на цьому сайті, завжди все вдало і швидко. Вже створив міні спортзал) Дякую!
Інші товари в категорії