Hop-Sport Не в наявності

Бігова доріжка HS-3500LB Runair Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Бігова доріжка Hop-Sport HS-3500LB Runair
youtube video 2 Бігова доріжка Hop-Sport HS-3500LB Runair

Опис

Характеристики

Відгуків (7)

Біжи та ходи за будь-якої погоди! Бігова доріжка HS-3500LB - RUNAIR - ідеальне обладнання, якщо ви хочете підтримувати свою фізичну форму, схуднути або покращити роботу серцево-судинної системи.
HS-3500LB RUNAIR - це бігова доріжка з двигуном потужністю 4,0 к. с., завдяки цьому ви можете бігати з максимальною швидкістю 20 км / год. Широке бігове полотно дозволяє проводити навіть найінтенсивніші тренування вдома. Комп'ютер бігової доріжки надає вам можливість вибирати з 12 тренувальних програм різної інтенсивності та тривалості. Під час тренувань на дисплеї ви бачите дані таких основних параметрів, як швидкість, час, відстань, пульс та калорії.
Бігова доріжка дозволяє автоматично змінювати нахил бігового полотна. Також вона сумісна з безкоштовним мобільним додатком FITSHOW, де ви можете зберегти прогрес своїх занять або спробувати варіанти тренувань, запропонованих цим додатком.
Крім того в комплект входить телеметричний пояс, який, за умови правильного розміщення на грудях, дозволить вам стежити за своїм пульсом. Дані відображатимуться на дисплеї тренувального комп'ютера.
Після тренування ви можете легко скласти бігову доріжку, а завдяки наявності транспортувальних швидко та просто перемістити її у будь-яке зручне для вас місце.

Основні характеристики:

 • Модель: HS3500LB
 • Тип: електрична
 • Номінальна потужність двигуна: 4,0 к.с.
 • Швидкість хв. / Макс: 0,8-20 км / ч
 • Макс. вага користувача: 150 кг
 • Розмір бігового полотна: 140х51см
 • Габарити в розкладеному стані: 175х83х145см
 • Габарити в складеному стані: 127х83х145см
 • Габарити коробки: 186x92,5x43см
 • Вага основи: 81,5 кг
 • Загальна вага: 95 кг
 • Ключ безпеки
 • Телеметричний пояс
 • USB вхід
 • Bluetooth
 • MP3
 • Функції комп'ютера: визначені програми; режим зворотного відліку: калорії, відстань, час; вимірювання частоти пульсу і програма FAT; швидкий старт
 • Навчальні програми: 12
 • Гарантія 24 місяці
Амортизація

Амортизація

Ви можете тренуватися на біговій доріжці Runair, не турбуючись про перенапруження суглобів. Модель HS-3500LB оснащена 4 амортизаторами з обох боків, які захищають суглоби та мінімізують ризик отримання травм. Ця система амортизації також запобігає передачі вібрацій з бігової доріжки на підлогу - це значно знижує рівень шуму при використанні обладнання.

Fitshow

Fitshow

Використовуйте спеціальний додаток FitShow та урізноманітнюйте свої щоденні тренування. Додаток є безкоштовним та доступним для Android та IOS. FitShow включає тренувальні програми та дозволяє зберегти ваш прогрес. Хід тренування можна бачити на екрані планшета, смартфона або телевізора.

USB-роз'єм

USB-роз'єм

Завдяки USB-роз'єму, розташованому на робочому столі бігової доріжки Runair, ви можете користуватися телефоном і планшетом навіть під час тренувань, не турбуючись про їхню розрядку. Слухайте музику, вивчайте мови, дивіться фільми або спілкуйтеся з друзями - тепер можливо все!

Комп'ютер та багатофункціональний дисплей

Комп'ютер та багатофункціональний дисплей

Завдяки комп'ютеру з чітким дисплеєм ви можете контролювати дані таких основних параметрів, як відстань, час, швидкість, частота пульсу і кількість калорій, спалених під час тренування. Також можна вибрати будь-яку з 12 базових тренувальних програм або ж ручну програму, а завдяки наявності програмі FAT ви можете вимірювати відсоток жиру у своєму організмі та ставити собі нові тренувальні цілі.

Бігове полотно

Бігове полотно

Бігове полотно доріжки Runair розміром 51/140см гарантує користувачу комфортні та безпечні тренування різного рівня інтенсивності.

Телеметричний пояс

Телеметричний пояс

Телеметричний пояс, прикріплений до бігової доріжки, дозволяє вам стежити за своїм пульсом під час тренування. Особливо він знадобиться людям, які тільки починають тренуватися в так званій зоні частоти пульсу.

Параметри бігової доріжки

Параметри бігової доріжки

Бігова доріжка Runair оснащена двигуном постійного струму потужністю 4 к.с., що дозволяє бігати з 0,8-20 км / год! Це обладнання ідеально підходить для спортсменів усіх рівнів підготовки. Максимальна вага користувача - 150 кг.

Регулювання кута нахилу бігового полотна

Регулювання кута нахилу бігового полотна

Бігова доріжка має автоматичне (кнопка на робочому столі) регулювання кута нахилу бігового полотна до 15 градусів, завдяки чому ви можете збільшити інтенсивність своїх тренувань.

Складна конструкція

Складна конструкція

Ви можете скласти бігову доріжку в будь-який час і прибрати її з поля зору. У складеному вигляді бігова доріжка Runair займає всього лише 1,05 м2.
Технічне обслуговування бігового полотна

Технічне обслуговування бігового полотна

Регулярне технічне обслуговування значно подовжить термін служби вашої бігової доріжки. Бігова доріжка Runair оснащена системою розподілу мастила, яка не тільки спрощує користувачу процес догляду за нею, але й заощаджує йому час. У комплект входить спеціальна рідина для змащування бігового полотна.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra