Hop-Sport В наявності

Стійки для штанги HS-1004L Червоний, Чорний

5 338 грн
Допомога ЗСУ 267 грн
Відвантаження протягом 24 годин Доставка згідно тарифів Нова Пошта
youtube video 1 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1004L
youtube video 2 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1004L

Опис

Стійки для штанги HS-1004L фірми Hop-Sport з регулюванням висоти, відстані та страховки гарантують вам ефективний захист під час тренування. Технології, що використовуються в них, дозволять вам адаптувати обладнання до ваших потреб і зосередитись на фізичних вправах, не турбуючись про безпеку. Страховка, яка розміщена на стійках, дозволяє робити вправи зі штангою самостійно, без допомоги тренера.
Стійки виготовлені з міцних, надійних матеріалів. Вони стійкі до механічних пошкоджень та інших несприятливих факторів, таких як волога, тому прослужать довгі роки. Міцні профілі та товсті пластини, що з'єднують окремі елементи, забезпечують стійкам надійність та міцність . Завдяки міцним профілям 50х50 мм, з яких зроблена конструкція, вона досягає міцності до 250 кг. Металева поверхня стійок вкрита чорним порошковим покриттям та має стильний матовий дизайн.
Разом з моделлю HS-1004L, ви отримуєте набір інструментів для самостійної збірки разом з ключем. Більше не потрібно нічого іншого, щоб якомога швидше зібрати стійку і використовувати її у домашньому спортзалі.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1004L
 • Гарантія: 24 місяці
 • Розміри коробки: 83 x 56 x 13см
 • Вага брутто: 15 кг
 • Конструкція: сталь, порошкове покриття
 • Максимально допустиме навантаження: 250 кг
 • Висота стійок: 90-140см
 • Регулювання висоти стійок: 12 ступенів
 • Регулювання інтервалу між стійками: 10 рівнів, 53-98см
 • Розміри основи стійок: 80 х 58см
 • Ширина профілю: 5 і 4см
Регулювання стійки

Регулювання стійки

Стійка має 12 рівнів регулювання по висоті. Щоб змінити висоту, просто відкрутіть ручки і встановіть стійки на потрібну висоту. Окрім жиму лежачи, завдяки регулюванню, стійки можна успішно використовувати і для інших вправ: підтягування та віджимання.

Страхування з можливістю регулювання

Страхування з можливістю регулювання

Стійки мають додаткові захисні гачки. Завдяки ним, якщо ви не зможете повністю зробити вправу зі штангою, ви можете легко та безпечно скинути навантаження на гачки для страхування. Висоту запобіжних гачків можна регулювати.

Ручки для французьких віджимань

Ручки для французьких віджимань

Ручки для французьких віджимань, також відомих як перевернуті віджимання, встановлені у верхній частині рами стійок. Основними м'язами, що беруть участь у цих вправах, є трицепс, дельтоподібний та трапецієподібний м'яз. Ручки допоможуть вам урізноманітнити силові тренування. Вони покриті захисними накладками з губчастою основою, завдяки якій вправи будуть максимально комфортними.

Регулювання дистанції між стійками

Регулювання дистанції між стійками

Важливим критерієм вибору тренувальних стійок є регулювання інтервалу між ними. У моделі HS-1004L є можливість 10-ступеневого регулювання відстані в діапазоні 53-98см, завдяки чому ви можете займатися з різними видами штанг.

Більше Менше

Характеристики

Тип Стійки для штанги
Гарантія, міс 24
Країна реєстрації бренду Німеччина
Колір Червоний, Чорний
Вага, кг 15
Максимальне навантаження, кг 250
Клас Домашні
Ширина в робочому вигляді, см 56
Довжина в робочому вигляді, см 83
Висота в робочому вигляді, см 13
Матеріал Сталь із порошковим покриттям
Вид Стійки
Тип навантаження На вільних вагах
Відгуків (6)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Vlad89 Стойки удобны тем, что регулируются и по высоте и по ширине, можно настроить как удобно Назар Міцний профіль думаю витримають велику вагу Игорь77 нашел стойки какие хотел. компактные, устойчивая основа, с регулировкой Смирнов Стойки такие как и ожидалось выглядят качественно Саша Отримав в подарунок від друзів.Задоволений,для домашніх тренувань якраз Констянтин Метал надійний,стійки устойчиві.Регулюється висота,зручно для тренувань
Інші товари в категорії