Орбітрек магнітний HS-450B Dynamic Чорно-жовтий

18 894 грн 21 888 грн
Заощаджуєте 2 994 грн
4 дні
до завершення акції
Допомога ЗСУ 756 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Орбітрек магнітний Hop-Sport HS-450B Dynamic чорно-жовтий
youtube video 2 Орбітрек магнітний Hop-Sport HS-450B Dynamic чорно-жовтий

Опис

Орбітрек Dynamic - дивовижний фітнес-тренажер, який поєднує в собі функції степпера та еліптичного крос-тренажера. Він оснащений інтуїтивно зрозумілим навчальним комп'ютером з підтримкою мобільних пристроїв. Достатньо одного погляду, і ви дізнаєтесь, скільки калорій ви спалили та яку відстань подолали. Давачі, вбудовані в рукоятки, також дозволяють вимірювати пульс під час тренування. Тренуйтеся так, як вам подобається, залучаючи додаткові м'язи завдяки контурним ручкам і зручній рукоятці. Ручне регулювання опору дозволить вам регулювати інтенсивність тренування відповідно до ваших уподобань. Орбітрек - надзвичайно безпечний і зручний у використанні тренажер. Усе завдяки інноваційній дворейковій конструкції, протиковзким платформам, системі маховиго колеса та системі стабілізації. Орбітрек Dynamic підходить для використання в домашніх умовах, так як його конструкція значно менша в порівнянні з класичними тренажерами. Крім того, він має транспортувальні ролики, які дозволяють транспортувати в інше приміщення.

Комп'ютер з підставкою

Комп'ютер з підставкою

Слідкуйте за своєю формою за допомогою інтуїтивно зрозумілого тренувального комп'ютера, оснащеного підставкою для мобільних пристроїв! На ньому можна розмістити планшет або смартфон, на якому можна включити улюблений серіал або музику для вправ. Тренувальний комп'ютер вимірює найважливіші параметри тренування. Крім того, він також відображатиме ваш пульс! Все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики на ручках і вибрати відповідну функцію на екрані.

Тренування 2 в 1

Тренування 2 в 1

Ви любите займатися на орбітреку? Ви не можете уявити тренування без степпера? Поєднайте обидві види діяльності з еліптичним орбітреком Dynamic і подивіться, які великі можливості надає вам цей тренажер! Він використовує інноваційну систему педалей, яка дозволяє рухати ногами як вперед, так і назад. Таким чином ви задієте додаткові групи м'язів і зробите ноги стрункішими.

Комфорт і зручність

Комфорт і зручність

Орбітрек Dynamic - це фітнес-обладнання, надзвичайно зручне та безпечне у використанні. Він оснащений подвійною рейкою, що робить тренування надзвичайно плавним. Крім того, для безпеки тренажера в нього вбудований маховик, а платформи для вправ покриті покриттям, що не ковзає. Climber також має сучасну систему стабілізації на основі чотирьох стабілізаторів із функцією вирівнювання. Завдяки їм ви зможете компенсувати нерівності підлоги у вашому будинку чи квартирі.

Різноманітність тренувань

Різноманітність тренувань

Мрієте про тренажери, які змінять вигляд ваших домашніх тренувань? Орбітрек Dynamic готовий до дії! Тренуйтеся, як вам подобається, регулюючи опір за 8-бальною шкалою ручним диском. Хочете задіяти додаткові м'язи? Покладіть руки на ручки, щоб розширити тренування на верхні м'язи, або візьміть ручку та почніть тренувати ноги ще сильніше!

Транспортні ролики

Транспортні ролики

Орбітрек Dynamic - один з мобільних тренажерів. На відміну від класичного еліптичного тренажера, він має надзвичайно компактний дизайн і невеликі розміри. Зберігати його можна навіть в маленькій квартирі або квартирі-студії. Однак якщо ви захочете його перенести,орбітрек має зручні транспортувальні ролики, завдяки яким ви можете перенести його в обрану кімнату.

Основні характеристики:

 • система навантаження: магнітна
 • габарити: 158 х 48 х 98 см (ВхШхД)
 • вага тренажера: 45 кг
 • максимальна вага користувача: 120 кг
 • система махового колеса 8 кг
 • давачі пульсу на рукоятках
 • довжина рукояток: 47,5 см
 • максимальний розмах рукояток: 88 см
 • довжина кроку: 35 см
 • 8-рівневе регулювання навантаження
 • Q-фактор: 28 см
 • тримач для плашета
 • антиковзкі платформи
 • транспортні ролики
 • гарантія : 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

Більше Менше

Характеристики

Тип Орбітрек магнітний
Вимірювач пульсу Так
Дисплей LCD
Показання дисплея Час, швидкість, відстань, калорії, одометр, пульс
Транспортувальні ролики Так
Розміри 102 см х 66 см х 157 см
Вага 45 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Q-фактор 28 см
Довжина кроку 35 см
Клас Домашні
Колір Чорно-жовтий
Конструкція Вертикальні, Передньоприводні
Максимальне навантаження 120 кг
Регулювання глибини кроку Немає
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії