Орбітрек магнітний XC900 Синій

9 696 грн 9 996 грн
Заощаджуєте 300 грн
6 днів
до завершення акції
Допомога ЗСУ 485 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин

Опис

Орбітрек Gymtek XC900 магнітний синій

Підтримуйте форму та займайтеся спортом, не виходячи з дому, обираючи фітнес-тренажер XC900від Gymtek.

Орбітрек виглядає сучасно, тому легко впишеться в будь-який простір. Невелика квартира не буде проблемою, тому що він не займає багато місця. Будьте впевнені, що обравши цю модель, ви подбаєте про своє здоров'я та гарне самопочуття.

Стабільна конструкція та рівень складності

Стабільна конструкція та рівень складності

Стабільна конструкція забезпечує стійкість навіть під час інтенсивних тренувань ви можете легко вибрати рівень складності вправи відповідно до вашого індивідуального рівня підготовки. Широкий діапазон рівнів задовольнить як любителів, так і більш досвідчених користувачів. 6-кілограмова система махового колеса нового покоління працює плавно та безперебійно під час зміни навантаження. Також його робота надзвичайно тиха. Ви можете займатися в будь-який зручний час, не заважаючи іншим мешканцям будинку.

Транспортні ролики

Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в задній стабілізатор, ви можете легко переміщати тренажер в інше місце.

Рельєфна платформа для ніг

Рельєфна платформа для ніг

Безпека і правильне зчеплення під час тренування дуже важливі, тому модель XC900 оснащена рельєфними платформами для ніг. Завдяки їм можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на вправах, які робите.

Надійна електроніка та механіка

Орбітрек XC900 обладнаний сучасним монітором зі зручним інтерфейсом. Тому ви зможете легко прослідкувати усі необхідні параметри: час (TIME), пройдену дисанцію (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальна відпрацьована відстань (ODO). Орбітрек має спеціальний тримач для телефону чи планшету, щоб ви змогли переглядати улюблений фільм, чи просто насолоджуватись спілкуванням не покидаючи тренування.

Сенсорні давачі пульсу

Сенсорні давачі пульсу

Додаткові рукоятки орбітрека обладнані спеціальними сенсорними давачами - для вимірювання пульсу під час тренування просто візьміться за них. Через кілька секунд дані вимірювання відобразяться на вашому моніторі. Зазначимо, що оптимальна частота пульсу є головною умовою для досягнення вашої поставленої мети, оскільки занадто високий пульс може привести до перетренування, а надто низький - до недостатнього результату від тренування. Отже, якщо вам важливий результат заняття - просто виміряйте пульс і намагайтеся його контролювати!

Основні характеристики:

 • виробник: Gymtek
 • модель: XC900
 • тип тренажера: магнітний
 • вага системи махового колеса: 6 кг
 • Q-фактор: 23 см
 • розмір педалей: 34 х 11,5 см
 • колір: чорно-синій
 • призначення: для домашнього користування
 • розміри: 103х149х110 см
 • максимальна вага користувача: 120 кг
 • вага тренажера: 29 кг
 • регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
 • наявність транспортувальних роликів
 • гальмівна система: зовнішня, магнітна
 • гарантія 24 місяця

Планшет зображений на фото не входить в комплектацію тренажера

Дані тренувального комп'ютера:

Дані тренувального комп'ютера:

 • відображає такі показники: час (TIME), пройдену дистанцію (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальну відпрацьовану відстань (ODO).
 • функція SCAN (перемикання відображених даних)
 • LED дисплей
Більше Менше

Характеристики

Тип Орбітрек магнітний
Вимірювач пульсу Так
Дисплей Монохромний LCD
Рівні навантаження 8
Показання дисплея час (TIME), пройдену дистанцію (DISTANCE), калорії (CALORIES), швидкість (SPEED), пульс (PULSE), загальну відпрацьовану відстань (ODO).
Транспортувальні ролики Так
Розміри 103х149х110 см
Вага 29 кг
Країна реєстрації бренду Польща
Гарантія 24 місяці
Q-фактор 23 см
Вага маховика 6 кг
Довжина кроку 23 см
Клас Домашні
Колір Синій
Конструкція Вертикальні, Задньоприводні, Нескладані
Максимальне навантаження 120 кг
Призначення Домашні
Регулювання глибини кроку Немає
Регулювання кута нахилу Немає
Відгуків (2)
Середня оцінка: 5/5
Написати відгук
Монік Рекомендую, користуюся вже 3 місяці і все нормально. Правда на початку трішки скрипів але зателефонував у сервісний центр і одразу допомогли цю проблему вирішити. Давид Про покупку не шкодую. Швидка доставка, проста збірка. Я задоволений в усіх відношеннях. Побачимо після тривалого використання.
Інші товари в категорії