Hop-Sport В наявності

Орбітрек електромагнітний HS-060C Blaze iConsole+ Синій

Переглянути відгуки
28 898 ₴ Заощаджуєте 910 ₴
27 988 ₴
1 день
до завершення акції
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Орбітрек Hop-Sport HS-060C Blaze синій iConsole+
youtube video 2 Орбітрек Hop-Sport HS-060C Blaze синій iConsole+

Опис

Характеристики

Відгуків (9)

Основні характеристики:

 • Модель - HS-060C Blaze
 • Призначення - для домашнього використання
 • Підключення до мережі - 230 V
 • Дисплей - LED
 • Bluetooth - 4,0
 • USB-порт - так
 • Система навантаження: електромагнітна
 • Регулювання опору - плавне, електронне, 32 рівні
 • Вага системи маховика: 17,5 кг
 • Габарити: 159 х 69 х 169см (ДхШхВ)
 • Вага тренажера: 52,5 кг
 • Максимальна вага користувача: 150 кг
 • Три рівня регулювання платформ: 32см, 40см і 48см
 • Q-фактор: 30см
 • Відстань між полозами: внутрішня 20см, зовнішня 50см
 • Антиковзкі платформи для ніг з 3-ступінчастим регулюванням
 • Розмір платформ: 36х15см
 • Синхронізація зі смартфоном /планшетом на Android і iOS через додаток iConsole +
 • 4 профілі користувачів
 • 12 програм тренування + користувацькі програми
 • Програми вимірювання пульсу
 • Транспортні ролики
 • Регульовані ніжки
 • Тримач для планшета
 • Тримач для пляшки з водою
 • Розмір коробки: 70х38х126см
 • Гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H.R.C., Body Fat, функція Recovery.

Орбітрек Hop-Sport HS-060C Blaze синій iConsole+

Електромагнітний орбітрек Hop-Sport HS-060C Blaze - це обладнання найвищого класу, яке задовольнить потреби вимогливих користувачів незалежно від віку чи фізичної підготовки. Високоякісні матеріали та виробництво відповідно до європейських стандартів є запорукою ефективних, комфортних і безпечних занять.
Масивна рама забезпечує стійкість і стабільність під час тренувань. Новітня система махового колеса вагою 17,5 кілограмів працює потужно, плавно, а також абсолютно тихо. Ергономічна конструкція не створює навантаження на коліна, тому орбітрек підходить для реабілітації та людям, які не можуть напружувати суглоби.
Прогресувати - означає збільшувати інтенсивність занять. 32 рівні навантаження дозволять Вам поступово розвивати своє тіло і швидше досягти тривалих результатів. Також Ви можете урізноманітнити тренування, обравши одну з 12 цільових програм. Наприклад, режим Watt допоможе дізнатись, які зусилля Вам потрібно докласти, щоб виробити певну кількість енергії, а функція Body Fat виміряє відсоток жиру в організмі та покаже зміни у Вашому тілі ще до того, як це помітить око чи ваги.
Як відомо, правильний ритм серцебиття - запорука ефективності вправ. Для його контролю на ручках встановлено чутливі сенсорні датчики пульсу. Можете використовувати з ввімкненим режимом HRC, який допомагає зберегти частоту сердечних ударів на оптимальному рівні.
Для додаткової мотивації та контролю за станом організму орбітрек обладнано інтуїтивно зрозумілим дисплеєм, на який виводяться найважливіші покази тренувань. Щоб зробити заняття максимально вимогливими, з'єднайте свій смартфон або планшет через Bluetooth з комп'ютером тренажера й керуйте ним за допомогою додатка iConsole +.
Після завершення вправ Вам не потрібно хвилюватись, що кімната залишиться схожою на спортивний зал. Еліптичний тренажер обладнано транспортними роликами, завдяки яким Ви легко й просто зможете перемістити його в зручне місце для зберігання.

Тренувальний комп'ютер з Bluetooth

Тренувальний комп'ютер з Bluetooth

Перетворіть свої тренування в справжній виклик! Комп'ютер пропонує великий вибір тренувальних програм і відстежує час, швидкість, дистанцію, калорії і частоту серцевих скорочень. Крім того, завдяки функції відновлення ви будете вимірювати ефективність організму, Body Fat визначатиме рівень жиру в організмі і розраховувати індекс ІМТ. У програмі HRC, контрольованої серцем, протягом всього тренування навантаження буде підлаштовуватися під ваш пульс так, щоб він був максимально оптимальним.

USB вхід

USB вхід

Під час тренувань на орбітрек HS-060C Blaze вам не потрібно турбуватися про те, що ваш смартфон або планшет розрядиться під час тренування. Завдяки USB-входу, на тильному боці цього тренувального комп'ютера, ви можете заряджати свій мобільний пристрій в будь-який час, не перериваючи улюблені серіали і слухаючи музику.

Система магнітного опору - електронне регулювання опору

Система магнітного опору - електронне регулювання опору

Система магнітного опору вагою 17,5 кг гарантує, що тренування на цьому тренажері не буде перевантажувати коліна, робота буде плавною і, що важливо, надзвичайно тихою. На моделі Blaze ви можете займатись навіть вночі, не турбуючись про те, щоб розбудити інших членів сім'ї. Завдяки плавній настройці опору за допомогою тренувального комп'ютера ви можете легко вибрати рівень складності вправи відповідно до вашого індивідуального рівня підготовки. Широкий спектр рівнів задовольнить як любителів, так і тих, хто має досвід тренувань.

Вирівнювання

Вирівнювання

Можливість точного вирівнювання тренажера за допомогою ніжок, розміщених в передньому і задньому стабілізаторі, усуває можливу проблему нерівної підлоги. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що еліптичний тренажер стабільний, і ваше тренування буде комфортним і безпечним.

Транспортні ролики

Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце

Нековзка платформа для ніг

Нековзка платформа для ніг

Безпека і правильне зчеплення під час тренування дуже важливі, тому еліптичний крос-тренажер HS-050C оснащений нековзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на вправах, які ви робите. Крім того, 3-рівневе горизонтальне регулювання платформ дозволить вам оптимально налаштувати їх параметри відповідно до ваших потреб.

Тактильні датчики пульсу

Тактильні датчики пульсу

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних датчиків в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на датчики, щоб виміряти свій пульс. Ви також можете купити спеціальний пояс для телеметрії, сумісний з еліптичним крос-тренажером Blaze. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra