Лавка тренувальна з партою Скотта HS-1095  

16 058 грн
Допомога ЗСУ 643 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1095 з партою Скотта
youtube video 2 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-1095 з партою Скотта

Опис

Тренувальна лавка HS-1095 з партою Скотта від Hop-Sport із підставками використовується для комплексних силових тренувань в домашніх умовах. Міцна сталева конструкція забезпечує комфорт та безпеку під час тренувань.
У моделі HS-1095 можна регулювати окремі частини лавки - спинку, сидіння, жим для ніг, парту Скотта.
Це дозволяє виконувати різноманітні вправи та пристосовувати обладнання до своїх індивідуальних потреб. Спинку можна встановити рівно і з протилежним нахилом. Завдяки регульованому сидінню вправи на лавці є повністю безпечними. Лавка залишається стабільною навіть під час дуже інтенсивних тренувань.
Обравши лавку HS-1095 у вас буде широкий спектр тренувальних можливостей - ви можете робити жим зі штангою та гантелями, інтенсивно тренувати біцепси та прес, а такожтренувати м'язи ніг.
В комплект входять универсальні неопренові рукавиці для захисту рук.

Основні характеристики:

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop Sport
 • Гарантійний термін: 24 місяці
 • Призначення: для домашнього використання, для самостійного монтажу
 • Розмір коробки 1/2 (Д х Ш х В): 128 х 37 х 30 см
 • Розміри картону 2/2 (Д х Ш х В): 128 х 20 х 16 см
 • Максимальні розміри (Д х Ш х В): 186 x 107 x 126 см
 • Вага брутто: 37 кг
 • Максимальна вага користувача: 120 кг
 • Основний профіль рами: 50 х 50 мм
 • П рофіль стійки: 60 х 40 мм
 • Висота сидіння: 52 см
 • Розміри спинки: 74 х 33 см
 • Розміри сидіння: 36 х 33 см
 • Розміри парти Скотта: 42 х 30 см
 • Товщина м'яких елементів: 6 см
 • 5-ступінчасте регулювання кута нахилу спинки (включно з протилежним кутом нахилу)
 • 3-ступінчасте регулювання кута сидіння
 • 4-ступінчасте регулювання висоти парти Скотта
 • Двоступенева регулювання фіксатора для ніг
 • Стійки - 18-ступінчасте регулювання висоти, кожні 5 см
Міцна конструкція

Міцна конструкція

Тренувальна лавка HS-1095 має міцну і стабільну конструкцію. Всі елементи лавки довговічні та якісні, тому обладнання прослужить вам довгі роки! Спинка і сидіння лавки зроблені з декількох шарів: планка, товста і м'яка піна та міцна оббивка з ефектом натуральної шкіри. Посилені сталеві профілі та товсті листи, що з'єднують окремі елементи лавки, забезпечують міцність обладнання та безпеку під час тренувань. Профілі покриті порошковою чорною фарбою. Оббивка виготовлена з високоякісного ПВХ та заповнена пінополіуретаном - ці матеріали ідеально підходять для тривалих та інтенсивних тренувань.

Захисні накладки

Захисні накладки

Фіксатори колін і ніг покриті товстою і міцною захисною накладкою. Це відмінний захист чутливих місць під час силових вправ. Накладки мають пористу структуру, швидко сохнуть та забезпечують стабільність і комфорт під час тренування.

Жим для ніг

Жим для ніг

Тренувальна лавка HS-1095 має важіль, так званий прес для ніг, який є ефективним пристосуванням для тренування м'язів бедра та квадрицепсів. Відстань важеля можна регулювати. Спереду на важелі є оправка з накладкою - на неї кріплять додатковы диски діаметром 25 і 30 мм або олімпійські диски.

Регулювання лавки

Регулювання лавки

Перевагою цієї моделі є можливість багатоступеневого регулювання спинки та сидіння. Кут нахилу спинки регулюється у п'ять ступенів - лавку можна скласти горизонтально, а також розкласти під протилежним кутом. Жим штанги на лавці з протилежним кутом нахилу задіює м'язи нижньої частини грудної клітки, включаючи велику грудну клітку, а також трицепс і передні дельтоподібні м'язи. Триступеневе регулювання сидіння дозволяє пристосувати лавку під ваші індивідуальні потреби та забезпечує стійкість і безпеку під час тренувань з великим навантаженням. Регулювання сидіння закріплене за допомогою ручки - ви можете бути впевнені, що сидіння не змінить свого положення під час тренування.

Стійки під штангу

Стійки під штангу

Регулювання висоти стійок дозволяє пристосувати тренажер HS-1095 до ваших індивідуальних потреб. Висоту стыйок можна регулювати через кожні 5 см. Кінці на стійках поглинають і зменшують зайвий шум.

Регульована парта Скотта

Регульована парта Скотта

Парта Скотта в основному використовується для тренування м'язів рук в ізольованому положенні. Трохи нахилене положення на парті дозволяє розвантажити спину, а підтримка плечей сприяє повному діапазону рухів.
Парта Скотта у моделі HS- 1095 регулюється по висоті.

Стійкість лавки

Стійкість лавки

Вирівнюючі ніжки кріпляться до основи тренувальної лавки. Досить правильно їх підтягнути, щоб лавка була стабільною незалежно від підлоги, а тренування були комфортними та безпечними. Вирівняти лавку легко, займає кілька хвилин.

Більше Менше

Характеристики

Тип Лавка тренувальна з партою Скотта
Максимальна вага користувача 120 кг
Розміри 183x107x126 см
Вага 37 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Лави
Клас Домашні
Призначення Багатофункційні
Тип навантаження На вільних вагах
Відгуків (0)
Середня оцінка: 0/5
Написати відгук
Інші товари в категорії