Hop-Sport Не в наявності

Бігова доріжка HS-4000LB Ultima Чорний

Переглянути відгуки
Повідомте, коли з'явиться
youtube video 1 Бігова доріжка Hop-Sport HS-4000LB Ultima
youtube video 2 Бігова доріжка Hop-Sport HS-4000LB Ultima

Опис

Характеристики

Відгуків (7)

Тренуйся незалежно від погоди! Бігова доріжка HS-4000LB ULTIMA допоможе вам залишатися у формі. Модель Ultima ідеально підходить для вас, якщо ви шукаєте бігову доріжку для регулярних інтенсивних тренувань вдома. Завдяки двигуну потужністю 4,0 к. c. та широкому біговому полотну HS4500LB Ultima виправдає очікування просунутих бігунів - вона дозволяє тренуватись до 22 км / год. Завдяки автоматичній зміні нахилу бігового полотна ви можете активізувати свої тренування.
HS4500LB Ultima має тренувальний комп'ютер з чітким 7,1-дюймовим дисплеєм. Комп'ютер дозволяє вибрати з 12 навчальних програм різної інтенсивності та тривалості. Ви можете стежити за параметрами тренувань на екрані. Завдяки використанню Bluetooth ви можете підключити свій мобільний пристрій до бігової доріжки та використовувати, наприклад, мобільний додаток FitShow. Додаток є безкоштовним та сумісним із пристроєм.
Після тренування ви можете миттєво прибрати бігову доріжку з поля зору. Система гідравлічного м'якого падіння утримує вагу бігової доріжки під час розкладання та складання бігової доріжки. Не потрібно нікого просити про допомогу!

Основні характеристики:

 • Модель: HS4000LB
 • Тип: електрична
 • Номінальна потужність двигуна: 4,0 к.с.
 • Швидкість хв. / Макс: 0,8-22 км / год
 • Макс. вага користувача: 150 кг
 • Розмір бігового полотна: 140х52см
 • Розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді: 178/88/146см
 • Розміри бігової доріжки в складеному вигляді: 131/88/146см
 • Розміри коробки: 45x100x195см
 • Вага: 90 кг
 • Ключ безпеки
 • Телеметричний пояс
 • Масажер
 • USB вхід
 • Bluetooth
 • MP3
 • Функції комп'ютера: визначені програми; режим зворотного відліку: калорії, відстань, час; вимірювання частоти пульсу і програма FAT; швидкий старт
 • Навчальні програми: 12
 • Гарантія 24 місяці
Амортизація

Амортизація

Ви можете тренуватися на біговій доріжці Ultima, не турбуючись про перенапруження суглобів. Модель HS-4000LB оснащена 4 амортизаторами з обох боків бігової доріжки, які зменшують ризик отримання травм. Застосована амортизаційна система запобігає передачі ударів з бігової доріжки на підлогу - значно зменшує рівень шуму при використанні обладнання.

FitShow

FitShow

Щоб урізноманітнити вправи на біговій доріжці Ultima, використовуйте спеціальний додаток FitShow. Додаток є безкоштовним та доступним для Android та IOS. FitShow включає навчальні програми та дозволяє зберегти ваш прогрес. Курс навчання можна спостерігати на екрані планшета, смартфона або екрану телевізора.

USB-роз'єм

USB-роз'єм

Завдяки USB-роз'єму, розташованому на робочій панелі бігової доріжки Ultima, ви можете користуватися телефоном і планшетом під час тренувань, не турбуючись про їхню розрядку.

Комп'ютер та багатофункціональний дисплей

Комп'ютер та багатофункціональний дисплей

Завдяки комп'ютеру з чітким РК-дисплеєм ви можете контролювати відстань, час, швидкість, пульс і калорії, спалені під час тренувань. Ви можете вибрати з 12 готових програм та програму вручну, а функція FAT дозволить вам виміряти рівень жиру в організмі.

Масажер

Масажер

Бігова доріжка Ultima оснащена масажером, завдяки чому ви можете розслабити болі м'язи відразу після тренування. Регулярні тренування, використання масажера, а також відповідні косметичні засоби та дієта допоможуть у боротьбі з целюлітом. Ви можете вільно регулювати довжину ремінця масажера, що робить його універсальним пристроєм для масажу тіла.

Бігове полотно

Бігове полотно

Бігове полотно доріжки Ultima розміром 52x140см забезпечує користувачу не тільки продуктивні, але й дуже комфортні тренування.

Телеметричний пояс

Телеметричний пояс

Телеметричний пояс, прикріплений до бігової доріжки, дозволяє відстежувати пульс під час тренування. Це чудова допомога людям, які починають тренування у так званій зоні частоти пульсу.

Параметри бігової доріжки

Параметри бігової доріжки

Бігова доріжка має двигун постійного струму потужністю 4 к.с., що дозволяє бігати з 0,8-22 км / год! Тому воно підходить для бігунів різного рівня просування. Максимальна вага бігової доріжки Ultima становить 150 кг.

Регулювання кута нахилу

Регулювання кута нахилу

Бігова доріжка має автоматичне (кнопка на робочій панелі) регулювання нахилу бігового ременя до 15 градусів. Завдяки цьому ви можете збільшити інтенсивність тренувань і відчути себе ніби в горах.
Складна конструкція

Складна конструкція

Ви можете скласти бігову доріжку в будь-який час і прибрати її з поля зору. Система гідравлічного м'якого падіння утримує вагу бігової доріжки, розкладаючи та складаючи її. Вам не потрібно буде нікого просити про допомогу! У складеному стані бігова доріжка Ultima займає 1,05 м2.
Технічне обслуговування бігового полотна

Технічне обслуговування бігового полотна

Вчасне обслуговування бігового полотна гарантує тренажеру безпеку використання та тривалий термін служби. Бігова доріжка Ultima має систему розподілу мастила, що робить її надзвичайно простою. У комплект входить спеціальна рідина для змащування.
Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra