Hop-Sport В наявності

Стійки для штанги HS-1006L Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
6 378 ₴ Заощаджуєте 990 ₴
5 388 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1006L
youtube video 2 Стійки для штанги Hop-Sport HS-1006L

Опис

Характеристики

Відгуків (0)

Ви займаєтеся силовими тренуваннями і потребуєте ефективного страхування під час вправ? Стійки для штанги HS-1006L від Hop-Sport дадуть можливість проводити професійні тренування у себе вдома. У стійок HS-1006L регулюється висота, ширина та висота страхувальних гачків. Можливість комплексного налаштування обладнання дозволяє відрегулювати його під індивідуальні потреби та зосередитися на вправах, не турбуючись про безпеку. Стійки дозволяють виконувати різноманітні вправи, у тому числі жим лежачи та присідання. Використання страхувального механізму означає, що вправи зі штангою можна виконувати самостійно, без допомоги іншої людини або тренера.
Якщо ви вирішите купити модель HS-1006L, ви отримаєте набір інструментів для самостійного збирання. У вас буде все, що потрібно, щоб максимально швидко зібрати стійку та використовувати її у домашньому спортзалі.
Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-1006L
 • Гарантія: 24 місяці
 • Розміри коробки: 97 x 63 x 12см
 • Вага брутто: 18,5 кг
 • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
 • Максимальні розміри: 111 x 66 x 164см (Д x Ш x В)
 • Регульована висота: 99-164см (15 рівнів)
 • Регульована ширина: 85,5-111см (6 рівнів)
 • Розміри страхувальних гачків: 17 x 3,5см (Д x Ш)
 • Стрижні для дисків: довжина 20см, діаметр 25 мм
 • Основний профіль: 50 х 50 мм
Міцна конструкція

Міцна конструкція

Стійки HS-1006L дуже міцні. Потужні сталеві профілі з перерізом 50х50 мм і товсті пластини, що з'єднують окремі елементи, забезпечують стійкість обладнання. Стійки витримують навантаження до 250 кг. Використання техніки порошкового фарбування гарантує якісне покриття металевих поверхонь, підвищує стійкість до механічних пошкоджень та послаблює вплив несприятливих факторів, таких як вологість. Конструкція та якість виготовлення стійок HS-1006L гарантують, що вони прослужать довгі роки. Тренуйтеся безпечно та комфортно разом з Hop-Sport!

Регулювання відстані між стійками

Регулювання відстані між стійками

Важливим критерієм вибору стійок є можливість регулювання відстані між ними. HS-1006L має 6-ступінчастий діапазон регулювання відстані від 85 до 111см. Ви можете тренуватись з різними штангами, регулювати ширину для вправ на лаві або присідань зі штангою.

Регульована страховка

Регульована страховка

Стійки HS-1006L мають страхувальні гачки, що підвищують комфорт та захищеність тренувань. Завдяки їм ви зможете безпечно скинути штангу, коли не зможете зробити повний рух під час жиму лежачи. Висота страхувальних гаків може встановлюватися на різних рівнях і залежить від висоти установки самих стійок. Максимальне навантаження на гаки - 200 кг. Спеціальні гумові накладки на гачках поглинають та пригнічують небажані звуки під час опускання штанги.

Регулювання висоти стійок

Регулювання висоти стійок

Висота стійок може бути встановлена на 15 різних рівнях. Щоб змінити висоту, відкрутіть ручки, встановіть стійки на потрібну висоту і знову прикрутіть ручки. Завдяки регулюванню, стійки можна використовувати не тільки для жиму лежачи: зі штангою на максимальній висоті стійки можна використовувати, наприклад, для підтягування та зворотної греблі.

Стійка основа

Стійка основа

Стабільність обладнання дуже важлива у силових тренуваннях. Правильно підібрані розміри основи та її продумана конструкція - насамперед впливають на вашу безпеку. Стійки HS-1006L оснащені широкою основою та не зміщуються під час тренування.

Тримачі для дисків

Тримачі для дисків

У моделі HS-1006L на нижньому профілі ви знайдете два стрижні довжиною 20см та діаметром 25 мм. Це стрижні, на які можна вдягнути вільні диски. Це дуже зручне рішення, яке до того ж підвищує стійкість стійок.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra