Hop-Sport В наявності

Лавка тренувальна HS-2030HB Червоний, Чорний

Переглянути відгуки
5 998 ₴ Заощаджуєте 610 ₴
5 388 ₴
3 дні
до завершення акції
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-2030HB
youtube video 2 Лавка тренувальна Hop-Sport HS-2030HB

Опис

Характеристики

Відгуків (6)

Лавка 2030HB від Hop-Sport - універсальна і функціональна окремо стояча лавка. Регульовані спинка і сидіння, а також фіксатор для ніг, дозволяють тренувати різні групи м'язів. У комплект входять еспандери для проведення розминки і ще більш ефективних тренувань. Додатковою перевагою даної моделі є можливість складати її після тренування.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Модель: HS-2030HВ
 • Гарантія: 24 міс
 • Призначення: для домашнього використання, для самостійної збірки
 • Розміри коробки: 89 x 43 x 26см
 • Вага: 13,5 кг
 • Максимальна вага користувача: 150 кг
 • Конструкція: сталь з порошковим покриттям
 • Ширина основи: 40см
 • Довжина основи: 120см
 • Розміри спинки: 73 x 28 (20) см
 • Розміри сидіння: 38 x 28см
 • Товщина оббивки: 4,5см
 • Висота сидіння від землі: 44см
 • Макс висота лавки: 114см
 • Максимальна довжина: 118см
 • Регулювання спинки: 6 положень
 • Регулювання сидіння 3 положення
 • Еспандери: Так
Еспандери для рук

Еспандери для рук

Лавка 2030HB йде в комплекті з еспандерами. Їх можна прикріпити карабінами як спереду, так і ззаду лавки. Тренуйтеся з еспандерами в різних положеннях: сидячи на лавці обличчям вперед, стоячи обличчям до лавки, лежачи на спині і лежачи на животі. У кожному з них ви тренуєте різні групи м'язів. Тренування з еспандерами може виступати в якості розминки безпосередньо перед вправами з гантелями або штангою.

Захисна губка

Захисна губка

Фіксатор для ніг вкритий товстою і міцною губкою, яка захищає ноги під час силових вправ. Губка виготовлена з швидковисихаючої піни. Матеріал має пористу структуру, що забезпечує стабільність і комфорт навіть під час інтенсивних тренувань.

Міцна конструкція

Міцна конструкція

Спинка і сидіння складаються з декількох шарів: дошки, що забезпечує стійкість конструкції, щільного поролону для комфорту під час вправ, і приємної на дотик оббивки з ефектом натуральної шкіри. Основою служить міцна і довговічна конструкція. Сталеві профілі і товсті пластини з'єднують окремі елементи лавки та забезпечують стійкість і довговічність обладнання. Завдяки високій якості виконання, тренування на лавці безпечні і приємні.

Багатоступеневе регулювання

Багатоступеневе регулювання

Конструкція лавки 2030HB дозволяє регулювати її в залежності від типу виконуваних вправ, що робить її надзвичайно зручною. Спинка регулюється на 6-ти рівнях - її можна розкладати повністю горизонтально, а також з від'ємним нахилом. Сидіння регулюється на 3-х рівнях. Кожен з варіантів налаштування лавки дозволяє опрацьовувати різні групи м'язів. Завдяки цьому ви відчуєте себе як в професійному тренажерному залі, не виходячи з дому!

Легке складання

Легке складання

Перевага цієї лавки в тому, що її можна скласти, тому ви можете легко зберігати її між тренуваннями, наприклад, під ліжком.

Приклади вправ:
Жим еспандера або штанги лежачи на горизонтальній лаві.
У цій вправі задіяні: великий грудний м'яз, малий грудний м'яз, триголовий м'яз плеча, передній дельтовидний м'яз і зубчастий передній м'яз.
Жим еспандерів на похилій лавці (нахил спинки в межах 45-60 градусів).
Ця вправа в першу чергу впливає на грудний м'яз, в основному його ключичну частину, передню частину дельтоподібного м'яза, триголовий м'яз плеча, передній зубчастий м'яз і малий грудний м'яз.
Жим штанги лежачи на лавці з від'ємним кутом нахилу.
Ця вправа задіює грудний м'яз, в основному його нижню і парастернальну частини, триголовий м'яз плеча і передню частину дельтоподібного м'яза.
Нахил тулуба вперед з положення лежачи на спині.
Можливість регулювання фіксатора для стоп і колін дозволяє з комфортом виконувати класичні вправи на прес. При цьому активується прямий м'яз живота. При від'ємному куті нахилу лавки м'язи живота працюють ще інтенсивніше. При додаванні скручування тулуба в останню фазу руху, ми також залучаємо косий м'яз живота.
Розведення рук з еспандерами або гантелями на горизонтальній лавці.
Ця вправа задіює в основному грудні м'язи. При широкому розведенні рук, сильно розтягується м'яз, що впливає на, так зване, розкриття грудей, тобто покращує поставу тіла.
* Якщо у вас вдома немає відповідної ваги, еспандери допоможуть вам збільшити навантаження! Все, що вам потрібно зробити, це з'єднати еспандери з гантелями.
Лавка HS-2030 HB також ідеально підходить для тренування м'язів спини і плечей.
Гребля з еспандером або гантелями, стоячи на колінах на горизонтальній лаві.
Ця вправа в першу чергу тренує найширший м'яз спини, великий круглий м'яз, дельтоподібний м'яз (його задню частину), ромбоподібний м'яз і квадрицепс. А крім того, двоголовий м'яз плеча, брахіаліс і косі м'язи живота.
* Якщо у вас вдома немає відповідної ваги, еспандери допоможуть вам збільшити навантаження! Все, що вам потрібно зробити, це з'єднати еспандери з гантелями.
Підйом рук з еспандером або гантелями лежачи на лавці.
У цій вправі ми в основному навантажуємо плечові м'язи (передній дельтоподібний м'яз) і верхні м'язи спини (трапецієподібний м'яз).
Згинання передпліччя з еспандером, сидячи на лавці.
Спинка лавки встановлюється під кутом 90 градусів або під невеликим тупим кутом. Ця вправа задіює насамперед двоголовий м'яз, а також плечові і променеві м'язи.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra