Hop-Sport В наявності

Орбітрек електромагнітний HS-070C Buzz 2020 Сріблястий

Переглянути відгуки
28 888 ₴
Купити
Кредит 0%
youtube video 1 Орбітрек Hop-Sport HS-070C Buzz сріблястий 2020
youtube video 2 Орбітрек Hop-Sport HS-070C Buzz сріблястий 2020

Опис

Характеристики

Відгуків (7)

Еліптичний тренажер Hop-Sport HS-070C Buzz - єдина передньоприводна модель з електромагнітною системою навантаження в лінійці бренду, яка практично немає аналогів на ринку. Орбітрек виготовлено за високими європейськими стандартами якості з використанням сучасних компонентів, тому він задовольнить потреби найвимогливіших користувачів.

Машина стабільна, і завдяки масивній 51-кілограмовій конструкції вона дозволяє проводити тренування на найвищому рівні вдома. Ергономічний дизайн і широкі нековзкі педалі гарантують, що заняття на орбітреку будуть комфортними, безпечними та не створюватимуть навантаження на коліна.

Масивна система махового колеса вагою 18 кілограмів працює дуже потужно, плавно, без ривків при зміні навантаження і, що не менш важливо, абсолютно тихо. 16 рівнів електромагнітного опору дозволяють поступово збільшувати інтенсивність тренувань, а це є запорукою швидкого досягнення довготривалих результатів.

Для моніторингу стану та додаткової мотивації орбітрек обладнано функціональним комп'ютером та дисплеєм, на якому відображаються найважливіші показники тренування: час, відстань, швидкість, калорії, пульс. Ви можете контролювати швидкість серцебиття за допомогою чутливих сенсорних датчиків, які розташовані на ручках стійок.

Після закінчення вправ Вам не потрібно буде турбуватися про те, що кімната залишиться схожою на спортзал. Еліптичний тренажер обладнано транспортними коліщатками, за допомогою яких Ви з легкістю зможете перемістити обладнання. Тож досить зволікати, змінюйте своє життя разом з Hop-Sport!

Основні характеристики:

 • система навантаження: електромагнітна
 • вага системи маховика: 18 кг
 • габарити: 169 х 62 х 165см (ВхШхД)
 • розміри коробки: 121 x 76 x 45см
 • вага тренажера: 51 кг
 • максимальна вага користувача: 150 кг
 • розмір педалей: 39х14см
 • довжина кроку: 40см
 • відстань між полозами: внутрішня 15,5см, зовнішня 46см, центральна 32см
 • 16 рівнів навантаження
 • давачі пульсу
 • транспортні ролики
 • гарантія: 24 місяці

Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс.

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер

Багатофункціональний тренувальний комп'ютер

Перетворіть свої тренування в справжній виклик! Тренувальний комп'ютер з РК-дисплеєм на еліптичному тренажері Buzz робить це можливим. Ви можете вибрати одну з 13 програм тренувань: 6 попередньо встановлених, програма призначена для користувача, ручна програма, BODY FAT (визначає рівень жиру в організмі), 3 програми HRC (контроль частоти серцевих скорочень, можливість встановити верхню межу пульсу) і TARGET HR (частота пульсу залежить від віку спортсмена). Лічильник дозволяє контролювати найважливіші параметри тренування: час, швидкість, відстань, калорії, частоту серцевих скорочень. Він також показує обраний вами рівень навантаження, програму тренувань і максимальний рівень пульсу.

Тактильні датчики пульсу

Тактильні датчики пульсу

Перевірте свій пульс за допомогою чутливих тактильних давачів в рукоятках! Результат вимірювання пульсу відображається на дисплеї. Під час тренувань все, що вам потрібно зробити, це покласти руки на давачі, щоб виміряти свій пульс. Правильний пульс є ключовим елементом тренувань. Будь то спалювання калорій, поліпшення фізичної форми або зміцнення сил - оптимальна частота серцевих скорочень завжди допоможе вам досягти бажаних результатів більш ефективно!

Транспортні ролики

Транспортні ролики

Після тренування вам не потрібно турбуватися про те, що ваш дім все одно буде виглядати як тренажерний зал. Завдяки функціональним транспортним роликам, вбудованим в передній стабілізатор, ви можете легко переміщати обладнання в інше місце

Неслизька платформа для ніг

Неслизька платформа для ніг

Безпека і правильне зчеплення під час тренування дуже важливі, тому орбітрек HS-070C оснащений нековзними платформами для ніг. Завдяки їм ви можете бути впевнені, що ваші ноги не будуть ковзати, дозволяючи вам зосередитися на тренуванні.

Система магнітного опору

Система магнітного опору

Система маховика 18 кг гарантує, що тренування на еліптичному крос-тренажері Buzz не будуть перевантажувати ваші коліна. Завдяки цьому, пристрій працює плавно і безшумно - ви можете практикуватися, не турбуючись про те, що потурбуєте сусідів або розбудите дітей.

Система подвійних направляючих

Система подвійних направляючих

Еліптичний орбітрек Buzz оснащений системою подвійних роликів і направляючих, по яких рухаються підніжки. Використання подвійних напрямних робить цю модель максимально комфортною під час тренування. Незалежно від ваги користувача тренування проходить плавно і тихо.

Регульовані ніжки

Регульовані ніжки

Можливість точного вирівнювання дозволяє усунути будь-яку проблему нерівностей підлоги. У ніжок є до 6 можливих налаштувань - ви можете ідеально встановити еліптичний тренажер на будь-яку поверхню, і ваші тренування будуть комфортними і безпечними.

Тримач для пляшки з водою

Тримач для пляшки з водою

Не забувайте про питний режим під час тривалих і інтенсивних тренувань! На передній рамі еліптичного тренажера, під комп'ютером, є утримувач для пляшок - вам не потрібно зупиняти тренування, щоб дістати ізотонічний напій або воду. У комплект не входить пляшка з водою.

Інші товари в категорії Показати ще
Інші клієнти також купили
З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra