Новий бренд GYMTEK

Вітаємо в

- це єдиний дистриб'ютор в Україні високоякісного обладнання для домашніх тренувань та аксесуарів для фітнесу. Бренд Gymtek пропонує магнітні, електромагнітні та спінінгові велосипеди, крос-тренажери та віброплатформи.

Зручність та Різноманітність Товарів

Якісне тренажерне обладнання від Gymtek - гарантія комфортних занять у комфорті власного дому, у будь-який час і без необхідності купувати дорогі квитки в переповнені фітнес зали. З Gymtek ви створите свій домашній тренажерний зал.

Велотренажери для Усієї Родини

Велотренажери Gymtek відрізняються тихою роботою і можливістю плавної зміни рівня опору, не перериваючи обертання педалей. Їзда на велотренажері дозволяє залишатися у формі круглий рік, крім того, дозволяє тренуватися в негоду і в будь-який час.

Численні можливості регулювання сідла та керма, а також високий ліміт максимальної ваги користувача дозволять всій родині займатися спортом у найбільш зручний для кожного спосіб. Кардіотренування, яке приносить найкращі результати в плані спалювання жиру, вимагає постійного контролю рівня пульсу, що можливо завдяки сенсорним датчикам, вбудованим в ручки керма.

Різноманітність Тренажерів

Gymtek також пропонує орбітреки, які не обтяжують суглоби, але дозволяють інтенсивні тренування завдяки великій кількості доступних рівнів опору. Еліптичні тренажери також оснащені датчиками пульсу, завдяки чому ваше тренування буде максимально ефективним.

Вібраційні Платформи

Gymtek також є виробником вібраційних платформ, які особливо подобаються жінкам, оскільки дозволяють схуднути і сформувати м'язи без зусиль.

Аксесуари для Фітнесу

Аксесуари для фітнесу Gymtek - щоб домашні тренування не відрізнялися за якістю від тренувань у спортзалі. Ролики та килимки для вправ, масажні м'ячі, фітнес резинки чи хулахуп зроблять ваші тренування безпечними та різноманітними, а ви забудете про біль.

Аксесуари для тренувань Gymtek виготовлені з високоміцних матеріалів і пластику, які абсолютно безпечні. Ці вироби легко підтримувати в чистоті, просто протираючи теплою водою з милом. Тренажерні килимки або ролики мають не ковзку поверхню, що підвищує безпеку тренувань.

Спортивний асортимент Gymtek у поєднанні з вашою цілеспрямованістю та регулярними тренуваннями є ключем до досягнення ідеальної фігури та здоров'я!

З нашого блогу Показати ще
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Секрети Інтенсивних Тренувань: Силове і Кардіо
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Тренування для схуднення: Ефективний комплекс для середнього рівня підготовки
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Фітнес для Початківців: План Тренувань та Поради
Як вибрати масажний ролик
Як вибрати масажний ролик
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Йога: що необхідно знати і з чого починати?
Як вибрати якісний батут?
Як вибрати якісний батут?
Hop-Sport Besport York Fitness Gymtek Queenfit Elitum TREX Sport Outtec Di Volio Dedra