Новий бренд GYMTEK

- це єдиний дистриб'ютор в Україні високоякісного обладнання для домашніх тренувань та аксесуарів для фітнесу. Бренд Gymtek пропонує магнітні, електромагнітні та спінінгові велосипеди, кростренажери та віброплатформи. Що стосується асортименту аксесуарів, то торгова марка Gymtek випускає еластичні стрічки, масажні м'ячі, килимки для вправ, штанги для підтягувань і хулахупи з масажером. Якісне тренажерне обладнання від Gymtek - гарантія комфортних занять у комфорті власного дому, у будь-який час і без необхідності купувати дорогі квитки в переповнені фітнес зали. З Gymtek ви створите свій домашній тренажерний зал.

Велотренажери Gymtek відрізняються тихою роботою і можливістю плавної зміни рівня опору, не перериваючи обертання педалей. Їзда на велотренажері дозволяє залишатися у формі круглий рік, крім того, дозволяє тренуватися в негоду і в будь-який час. Численні можливості регулювання сідла та керма, а також високий ліміт максимальної ваги користувача дозволять всій родині займатися спортом у найбільш зручний для кожного спосіб. Кардіотренування, яке приносить найкращі результати в плані спалювання жиру, вимагає постійного контролю рівня пульсу, що можливо завдяки сенсорним датчикам, вбудованим в ручки керма.

Gymtek також пропонує орбітреки, які не обтяжують суглоби, але дозволяють інтенсивні тренування завдяки великій кількості доступних рівнів опору. Еліптичні тренажери також оснащені датчиками пульсу, завдяки чому ваше тренування буде максимально ефективним. Ніжки що регулюються забезпечують стабільність обладнання незалежно від типу поверхні, на якій воно стоїть.

Gymtek також є виробником вібраційних платформ, які останнім часом користуються великою популярністю. Це обладнання особливо подобається жінкам, оскільки дозволяє схуднути і сформувати м'язи без зусиль. Досить стати на платформу в правильному положенні (положення відповідає типу тренування: ходьба або біг) і за допомогою пульта запустити відповідну програму тренувань. Вібрації, що поширюються на платформі, впливають на тіло, дозволяючи зменшити целюліт і непотрібну жирову тканину, а також зміцнити м'язи.

Аксесуари для фітнесу Gymtek - щоб домашні тренування не відрізнялися за якістю від тренувань у спортзалі. Ролики та килимки для вправ, масажні м'ячі, фітнес резинки чи хула-хуп зроблять ваші тренування безпечними та різноманітними, а ви забудете про біль. Аксесуари для тренувань Gymtek виготовлені з високоміцних матеріалів і пластику, які абсолютно безпечні. Ці вироби легко підтримувати в чистоті, просто протираючи теплою водою з милом. Тренажерні килимки або ролики мають не ковзку поверхню, що підвищує безпеку тренувань.

Спортивний асортимент Gymtek у поєднанні з вашою цілеспрямованістю та регулярними тренуваннями є ключем до досягнення ідеальної фігури та здоров'я!