Самокати та біговели

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

У даній категорії немає товарів.

Вирішили купити самокати чи біговел?

В інтернет-магазині Besport представлений широкий асортимент дитячих та підліткових самокатів та біговелів. У кожній картці товарів зібрані якісні фото, відгуки від покупців, а також усі необхідні технічні характеристики для правильного вибору. Вигідний прайс на Самокати біговел діє завдяки завжди актуальним акціям і знижкам, зокрема і на абсолютно нові моделі 2022 року. Якщо у Вас виникнуть питання, їх допоможуть вирішити наші кваліфіковані фахівці. Також можна оформити доставку в будь-яке місто через Нова Пошта

Як самостійно вибрати дитячий самокат

Самокат не тільки розвага, але і чудова розвивальна іграшка, вона вчить тримати рівновагу, надає навантаження на руки й ноги, є своєрідним тренажером, позитивно впливає на поставу. Батьки мусять знати, який кращий для дитини двох років, а що підійде для підлітка. Під час купівлі треба приділити увагу на: тип конструкції, розмір і вагу самоката, колеса, гальмівну й інші системи. Варто врахувати не тільки вік, а й фізичні можливості малюка. Наприклад, для хлопчика 3 років може підійти й двоколісний агрегат. Вибираючи засіб пересування підлітку, розрізняють: трюкові, для звичайних поїздок, позашляховики. Це різні види, про які можна дізнатися в консультанта.

Дитячий біговіл: для чого застосовують

Звичайно, перше, що приходить на думку - це розвага. І це дійсно так. Проте більшість батьків недооцінюють важливість такого транспортного засобу. Дехто бажає одразу купити більш серйозний транспорт, проте до 4 років дитина не завжди має сили та бажання крутити педалі.

Тому біговіл - кращий варіант в ранньому віці:

Правильно підібраний біговіл стане вірним помічником на прогулянці та джерелом веселощів та гарного настрою. Паби бути задоволеним придбанням, при його виборі враховуйте: вік; зріст; вагу; висоту сидіння та можливість її регулювати.

Більше Менше