Лавка-тренажер для присідань Sissy Squat HS-2010 SM  

5 696 грн
Допомога ЗСУ 285 грн
Доставка згідно тарифів Нова Пошта Відвантаження протягом 24 годин
youtube video 1 Лавка-тренажер для присідань HS-2010SM Sissy Squat
youtube video 2 Лавка-тренажер для присідань HS-2010SM Sissy Squat

Опис

Лавка HS-2010SM - це тренажер, на якому ви зможете виконувати 3 типи вправ (сіссі-присідання, скручування та віджимання). Водночас ви зможете потренувати всі основні м'язи ніг, рук та спини максимально безпечно! Тренажер також можна легко відрегулювати по висоті. Все це було зроблено з найкращих матеріалів та з увагою до всіх деталей, що гарантує комфорт та безпеку під час тренувань!
Зібрати тренажер досить просто - у комплект входять всі необхідні деталі та покрокова інструкція з ілюстраціями.

Основні характеристики:

 • Виробник: Hop-Sport
 • Інструкція українською мовою
 • Гарантія: 24 місяці
 • Розміри коробки: 102 x 53 x 20,5 см
 • Максимальна вага користувача: 120 кг
 • Конструкція: сталь, порошкове покриття
 • Розміри лавки:
 • Регулювання фіксатора для ніг: 4 рівні
 • Регулювання стійки: 7 рівнів
 • Розміри основи: 93x50 см
 • Розміри опори: 40 х 20 см
Можливості для тренувань

Можливості для тренувань

Лава HS-2010SM - це компактний пристрій, на якому ви можете виконувати три різні типи вправ: присідання, скручування та віджимання. Конструкція лавки забезпечує правильне виконання цих вправ, завдяки чому вам гарантується найвища ефективність тренувань. Сіссі-присідання призначені для тренування нижньої частини чотириголового м'яза ноги, а також литок, сідниць і задньої частини стегна. Цей тип присідання також розвиває рівновагу. Завдяки фіксації стоп та спеціальним ручкам ви будете правильно виконувати скручування, звичайні та перевернуті віджимання, при цьому не напружуючи та не травмуючи зап'ястя.

Регулювання тренажера

Регулювання тренажера

Лавка має регульований фіксатор для ніг та литок - завдяки цьому пристрій можна регулювати відповідно до зросту користувача та індивідуальних вподобань. Відповідне регулювання висоти на лаві дуже важливо для правильних вправ, воно захищає від травм.

Міцна конструкція та стійкість

Міцна конструкція та стійкість

Лавка характеризується міцною та стійкою конструкцією. Каркас виготовлений із сталевих профілів. Фіксатори для ніг та литок покриті м'якою губкою. Профілі лавки мають покриття матового чорного кольору. 4 присоски, які розташовані внизу тренажера, дозволяють надійно встановити тренажер на підлозі та забезпечують стабільність лавки під час тренувань.

Нековзні накладки для ніг

Нековзні накладки для ніг

Сіссі-присідання вимагають великої рівноваги та загальної фізичної форми. Дуже важливим при цьому є наявність нековзкого покриття, що допоможе запобігти травмуванню під час тренувань. На лавці HS-2010 встановлені нековзні накладки для ніг, завдяки яким фізичні вправи будуть безпечними та максимально ефективними!

Більше Менше

Характеристики

Тип Лавка-тренажер для присідань Sissy Squat
Максимальна вага користувача 120 кг
Розміри 93x50 см
Вага 12,5 кг
Країна реєстрації бренду Німеччина
Гарантія 24 місяці
Вид Лави
Клас Домашні
Призначення Для м'язів ніг
Відгуків (5)
Середня оцінка: 4/5
Написати відгук
Антон Голованов Очень быстро приехало, спасибо. Удобно, что есть регулировка Эльдар Тренажер высокого качества. Борис Все хорошо. Но ставить надо на голый пол, на ковер не катит. Присоски удерживают тренажер стабильным Аркадий еще один девайс в мой мини-спортзал, отличная штука Фифа Тренажер хороший. Во время приседаний поскрипывают колени. Буду пока пресс и отжимания использовать
Інші товари в категорії