Орбітреки

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Орбітреки

Назва

Ціна

Орбітрек Besport BS-1020E RUNNER магнітний чорно-жовтий 8 377 грн
Орбітрек Besport BS-1006E HUNTER магнітний чорно-жовтий 8 967 грн
Еліптичний степпер Besport BS-1010 NUTS магнітний чорно-жовтий 9 977 грн

Орбітрек був винайдений не так вже давно: якихось 25 років тому. За цей недовгий період еліптичні тренажери стали мега популярними серед бажаючих схуднути або підтримати спортивну форму. Секрет їх популярності полягає в тому, що орбітреки впливають на велику кількість м'язів, дають ефективне кардіонавантаження, але при цьому дбайливо ставляться до суглобів і хребта.

Орбітрек для дому - це той пристрій, який допоможе вам завжди бути у відмінній фізичній формі, при цьому не потрібно буде витрачати час і гроші на похід в спортзал.

Конструкція тренажера розробляється з урахуванням максимальної зручності і користі. Орбітреки besport втілюють досвід кращих європейських виробників, тому вони максимально ергономічні, компактні і безпечні для здоров'я.

У нашому інтернет-магазині ви можете вибрати еліптичний тренажер для схуднення з магнітною системою навантаження. Конструкція таких тренажерів настільки надійна, що ми надаємо гарантію на наше обладнання цілих 3 роки!

Дизайн орбітреків Біспорт стриманий і лаконічний, тому вони відмінно вписуються практично в будь-який інтер'єр. А вельми лояльні ціни на наші тренажери роблять їх доступними для середньостатистичного користувача.

Ми зробили все можливе, щоб ваші заняття спортом були максимально ефективними, зручними і приносили вам задоволення!

Більше Менше