Гантелі та обважнювачі

Фільтр по стікеру
Очистити фільтр ()
Сортувати: Ціна (низька > висока)
Ціна (низька > висока) Ціна (висока > низька)

Ціни на Гантелі та обважнювачі

Назва

Ціна

Набір гантелей неопренових Queenfit 2х0,5 кг рожевий 288 грн
Обважнювачі Gymtek для рук і ніг 2 х 0,75 кг рожевий 328 грн
Набір гантелей композитних Gymtek 2х1 кг рожевий 338 грн
Обважнювачі Gymtek для рук і ніг 2 х 1 сірий 388 грн
Обважнювачі Gymtek для рук і ніг 2 х 1,5 кг чорний 448 грн
Набір гантелей неопренових Queenfit 2х1 кг фіолетовий 460 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S001WB 2х0,5 кг рожеві 504 грн
Набір гантелей неопренових Queenfit 2х1,5 кг світло-синій 628 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S002WB 2х1 кг зелені 688 грн
Набір гантелей композитних Gymtek 2х2 кг світло-синій 788 грн
Набір гантелей неопренових Queenfit 2х2 кг темно-синій 818 грн
Набір гантелей композитних Gymtek 2х3 кг червоний 888 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S003WB 2х1,5 кг червоні 888 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S004WB 2х2 кг сині 1 088 грн
Набір гантелей композитних Gymtek 2х4 кг зелений 1 188 грн
Набір гантелей композитних Gymtek 2х5 кг темно-синій 1 388 грн
Обважнювачі для ніг та рук Hop-Sport HS-S005WB 2х2,5 кг чорні 1 388 грн
Більше Менше

Ви дбаєте про тонус м'язів рук і хочете ефективно зайнятися формуванням фігури? Пропонуємо вам звернути увагу на наш асортимент фітнес-гантелей для домашніх тренувань!

Гантелі для фітнесу чудово підійдуть як для силових тренувань, так і для занять аеробікою. Вони також відмінно підійдуть для тренування м'язів спини та можуть використовуватись у реабілітаційних цілях. Для цього рекомендуємо вибирати гантелі по 2 кг або по 1 кг. Якщо ви тільки починаєте качати руки, то радимо купити набір гантелі для фітнесу по 3 кг або 4 кг, щоб ваші м'язи могли звикнути до нового навантаження.

Гантелі для фітнесу

Купити гантелі для фітнесу можна і в нашому інтернет-магазині Besport, з різною вагою, формою та кольором. Зверніть увагу на матеріал покриття. Це може бути неопрен-м'який і дуже приємний на дотик матеріал, або вініл-глянцевий матеріал, який відштовхує вологу та легко чиститься.

Щоб вам було зручніше розрізняти набори гантелей, ми зробили кожну окрему вагу гантелей у новому кольоровому рішенні! Наприклад, гантелі 3 кг представлені в жовтому, гантелі 4 кг - в зеленому кольорі і т.д. Таким чином, ви можете купити кілька наборів гантелей за дуже вигідною ціною. А якщо додати до них ще резинки для фітнесу або килимки для йоги - вийде міні-фітнес-зал!

Ви можете завжди звернутися до наших менеджерів і ми з радістю порекомендуємо вам найбільш вдалий варіант!

При заняттях фітнесом, аеробікою або іншими видами спорту рано чи пізно настає момент, коли власної ваги стає недостатньо, ефективність тренувань падає, і результат перестає вас тішити. У цьому випадку збільшити навантаження допоможуть обважнювачі для рук та ніг. Давайте розберемося, які вони бувають, і як їх правильно вибирати.

Обтяжувачі розрізняються:

Як вибрати обважнювачі для ніг та рук?

Головним критерієм при виборі манжет є їхня вага. Для занять бігом або ходьбою не рекомендується використовувати вантажі понад 1 кг. Якщо ви тільки переходите від занять із власною вагою до тренувань з обтяжувачами, починайте з найменшої ваги, поступово її збільшуючи. Для дівчат краще вибирати обважнювачі для ніг 2 кг і менше, а чоловікам підходять вагою 2-3 кг.

За типом наповнення манжети бувають насипними та пластинчастими. Перші наповнюються піском. Вони гнучкі, щільно прилягають і, відповідно, зручніші. Але при цьому вага їх статична, збільшити або зменшити навантаження можна лише купивши новий набір. Пластинчасті - складаються з кількох кишень, які містяться металеві пластини. Вагу можна легко регулювати, просто виймаючи чи додаючи пластини. Але такі манжети набагато дорожчі за насипні, при використанні можуть натирати шкіру і створювати відчуття дискомфорту.

Обважнювачі - відмінне обладнання для домашніх тренувань, вони займають мало місця, але при цьому дозволяють виконувати вправи для ніг та сідниць, для рук та плечей, підвищують витривалість, покращать координацію рухів, допомагають і схуднути, і накачати м'язи.

Більше Менше